جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

سریال هیولا
سنا کنسرت می دهد

سنا کنسرت می دهد

گروه موسیقی سنتی «سنا» به سرپرستی رضا پرویز زاده در تاریخ شانزدهم تیر ۹۶ برای اجرای برنامه به تالار اندیشه حوزه هنری می رود.
تهیه کننده این کنسرت با اعلام این خبر گفت این کنسرت شامل بازسازیِ قطعاتی از دوره قاجار و همچنین ساخته هایی از رضا پرویززاده خواهد بود. تهیه کننده این کنسرت مجید فلاح پور و مدیراجرای آن نیز آیدا امیری مقدم است.
مجید فلاح پور ادامه داد

گروه «سَنا» در این کنسرت در دو بخش روی صحنه می رود که بخش اول دونوازی کمانچه و قانون خواهد بود. اما بخش اصلی این کنسرت در عراق و شکسته خواهد بود.

وی با اشاره به کنسرت اخیر رضا پرویززاده در همراهی با گروه موسیقی «بحرنور» گفت: گروه «سَنا» که در سال ۸۹ تشکیل شده تاکنون با آواز مهدی امامی اجراهائی در تهران و شهرستان و جشنواره‌های خارجی داشته است.
فلاح پور درخصوص اعضای این گروه گفت: اعضای گروه «سَنا» را رضا پرویززاده(سرپرست و آهنگساز و نوازنده کمانچه)، پریچهر خواجه (قانون)، حسین حدت (عود)، شهاب الدین آذین مهر(سه تار)، دل آرام زمانی( کمانچه آلتو)، سپیده شایان راد(تنبک) و سروش بخشش(خواننده) تشکیل می دهند.
رضا پرویززاده چندین سال با استاد محمدرضا لطفی درگروه بازسازی شیدا همکاری داشته است و سه آلبوم صوتی و یک تصویری در زمینه بازسازی آثاری که بر روی صفحات موسیقی از قدیم بازمانده بود منتشر کرده است.وی همچنین آلبومی از تکنوازی های خود را منتشر کرده است و تمامی کارهای حسین خان اسماعیل زاده را نیز به اجرا در آورده است.
گروه موسیقی «سَنا» در ۱۶ تیر۹۶ ساعت ۲۱ در تالار اندیشه حوزه هنری به روی سن رفته و اجرای برنامه می کند. روابط عمومی این کنسرت را مجید فلاح پور به عهده دارد و علاقه مندان می توانند برای تهیه بلیت با شماره تلفن ۰۹۳۸۱۵۷۳۸۰۹ تماس بگیرند.

دسته ها:
برچسب ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به