جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

رونمایی آبی از کاغذ رنگی در اصفهان

رونمایی آبی از کاغذ رنگی در اصفهان

مراسم رونمایی و جشن امضای آلبوم تصویری «آبی» کاری از گروه موسیقی «کاغذ رنگی» به سرپرستی «شهریار بلوچستانی» و به تهیه‌کنندگی «صدرالدین حسین‌خانی» در هنرسرای «خورشید» در اصفهان برگزار می‌شود.
آلبوم تصویری «آبی» کاری از گروه موسیقی «کاغذ رنگی» برنده لوح تقدیر و تندیس جشنواره بین‌المللی موسیقی «پرخولی» Perkhuli و فولکلور آرت Folk Art سال ۲۰۱۷ گرجستان؛ به سرپرستی «شهریار بلوچستانی» نوازنده و خواننده اصفهانی و با مدیریت «مرجان کیانی» و به تهیه‌کنندگی «صدرالدین حسین‌خانی» مدیر شرکت موسیقی «ایران گام»؛ که توسط مؤسسه پخش «هنر شهر» در سراسر کشور منتشر شد و در اختیار علاقمندان به موسیقی قرار گرفت، مراسم رونمایی و جشن امضای این اثر موسیقیایی با حضور تعدادی از هنرمندان سرشناس موسیقی، سینما و تئاتر در ساعت ۲۱ روز پنجشنبه ۵ مرداد ماه جاری در هنرسرای «خورشید» در شهر اصفهان برگزار می‌شود.
هنرسرای «خورشید» در شهر اصفهان در خیابان کاوه، پل شهید چمران، جنب شهرداری منطقه ۷ واقع شده است و حضور برای عموم علاقه‌مندان در این مراسم رونمایی و جشن امضاء آزاد است.

آلبوم تصویری «آبی» قطعات و اشعاری از بزرگان موسیقی، شعر و ادبیات کشور را در خود جای داده است، از جمله؛ ۱ـ «جلوه‌ گل»، آهنگ: مهندس همایون خرم، شعر: تورج نگهبان، ۲ـ «مجنون»، موسیقی: انوشیروان روحانی، ۳ـ «دل از دستم رفته برون»، شعر: معینی کرمانشاهی، موسیقی: مجید وفادار، ۴ـ «ایران»، موسیقی: علینقی وزیری، شعر: پرویز ایرانپور، ۵ـ «تکنوازی»، ۶ـ «سرگشته»، موسیقی: همایون خرم، شعر: هوشنگ ابتهاج، ۷ـ «شب مهتاب»، شعر و موسیقی: علی اکبر شیدا، ۸ـ «ماه غلام»، شعر: فروغی بسطامی، موسیقی: علی اکبر شیدا و ۹ ـ «وطن»، شعر: بیژن ترقی، موسیقی: موسیو لومر، که با صدای کودکان این سرزمین به سرپرستی «شهریار بلوچستانی» دوباره اجرا شده است.

اعضای گروه «کاغذ رنگی» در آلبوم تصویری آبی عبارتند از: شهریار بلوچستانی ـ سرپرست و مدیر هنری، مرجان کیانی ـ مدیر گروه، نوازندگان: بامداد شفیعیان، آرش رحیمی، علیرضا خسروی، محمد متین امامی، رادمهر ایرجی، بهراد مؤمنی، کمند طاهرزاده، متین جانقربان، بردیا بلوچستانی، بردیا رحیمی‌مقدم، آنیتا اعلمی هرندی و سپهر باقری و خواننده‌گان: پویا موحدیان عطار، محمد عرفان شمس‌نیا، عارف آدم‌زاده، پانیذ پاکروان و همخوان: ایمان علاقه‌بند.
آلبوم تصویری «آبی» در استودیو شهر، استودیو کرمزاده، استودیو آواهنگ و هنر زنده‌رود ضبط شده و طراحی صحنه و کارگردانی آن توسط «حوری خانبانی» انجام شده است. عکس روی جلد این اثر موسیقایی از «فریبرز علاقه‌بند»، طراحی و گرافیک آن را «سحر بنیادی» و مدیر اجرایی آن را نیز «مهدی بشکوفه» برعهده داشته است.

دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به