جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

سریال هیولا
ارکستر سمفونیک تهران

پیانیست ژاپنی در جمع نوازندگان ارکستر سمفونیک تهران

پیانیست ژاپنی در جمع نوازندگان ارکستر سمفونیک تهران

پیانیست ژاپنی در جمع نوازندگان ارکستر سمفونیک تهران ارکستر سمفونیک تهران در دنباله اجراهای موفقیت آمیز خود با گروه های بین المللی در تالار وحدت  این بار میزبان یک پیانیست ژاپنی می شود.

ارکستر سمفونیک تهران که پیش از این اجراهای موفقی در تالار وحدت به روی صحنه برده بود، این بار با با قطعاتی از اجراهای قدیم و جدید به روی صحنه می رود. خانم اتسوکو هیروسه(etsuko hirose) ، پیانیست اهل کشور ژاپن در اجرای پیش رو ارکستر سمفونیک تهران را همراهی می کند. قطعاتی که قرار است ارکستر سمفونیک به رهبری شهرداد روحانی اجرا کند عبارتند از: کنسرتو پیانو شماره 2 اثر راخمانینوف، سولیست اتسکو هیروسه، اورتور ویلیام اتل اثر جامومو پوچینی، دستیار شعبده باز اثر پال دوکا و کاپریس ایتالیایی اثر پیتر چایکوفسکی.

ارکستر سمفونیک تهران اما پیش از این اجرا در اولین تور ایران گردی خود که در راستای توسعه فعالیت های هنری بنیاد رودکی صورت میگیرد 5 اجرا در استان های بوشهر و خوزستان به روی صحنه می برد.

اجرای ارکستر سمفونیک تهران، در روزهای 18 و 19 بهمن ماه در تالار وحدت برگزار می شود و علاقه مندان می توانند برای تهیه بلیت به ایران کنسرت مراجعه کنند.

دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 1
avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Mehdi Recent comment authors
  Subscribe  
جدید ترین قدیمی
اعلام کردن به
Mehdi
Mehdi

دستتون درد نکنه عالی بود