جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

سریال هیولا
کنسرت شهاب مظفری

اولین کنسرت شهاب مظفری برگزار شد

«شهاب مظفری» سرانجام پس از مدت‌ها انتظار مخاطبانش، نخستین کنسرت خود را با استقبال دوستدارانش و همراهی ارکستری به رهبری «مهدی فردی» در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی شهر تهران برگزار کرد.

این کنسرت طی روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه ۱۴ و ۱۵ تیرماه سال جاری در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی شهر تهران برگزار شد و این خواننده پاپ تمام قطعات محبوب خود را به روی صحنه برد.

کنسرت شهاب مظفری

«عکس قدیمی» ، «منو ترکم نکن»، «میگن که عوض شدی»، «تنهام بذار»، «حس عمیق»، «برگرد خونه»، «تو رو خواب دیدم» و … از قطعاتی بودند که توسط این خواننده جوان اجرا شدند.

رخی از خواننده‌های نسل جدید موسیقی پاپ که هنوز طعم اجرای زنده را نچشیده‌اند در این کنسرت میهمان شهاب مظفری بودند. از جمله آن‌ها می‌شود به سینا شعبانخانی و بهنام بانی اشاره کرد که هر دو به زودی در تهران روی صحنه می‌روند. اما نکته جالب در میهمانان، حضور آرش و مسیح عدل پرور بود که پیش از این کم‌تر در کنسرت دیگر خواننده‌ها حضور داشته‌اند.

کنسرت شهاب مظفری

شهاب مظفری پیش از معرفی آن‌ها برای مخاطبان یک قسمتی از قطعه محبوب این دو خواننده را خواند: تو که نیستی پیشم … همین کافی بود تا حاضرین در سالن باقی ترانه این قطعه را به صورت هماهنگ بخوانند. این همخوانی آرش و مسیح را حسابی غافلگیر کرد و حالا شاید انرژی مضاعفی به این دو خواننده تزریق کرد تا آماده نخستین کنسرت رسمی خود در ماه‌های آتی شوند. حامد برادران، محمدرضا خانزاده، سعید شمس، کامبیز طاهری، کیان محمدی ها و … از دیگر میهمانان ۴ سانس کنسرت شهاب مظفری بودند.

علیرضا ثنایی (گیتار الکتریک)، کسری خدیور (ویولن)، امید فرهودی نیا (گیتار باس)، امین قمی نژاد (درامز) ، نوید چرامی (پرکاشن) و مجید قدیانی (کیبورد) نوازندگانی بودند که به همراه مهدی فردی (رهبر ارکستر) در این کنسرت شهاب مظفری را همراهی کردند.

کنسرت شهاب مظفری

شایان ذکر است موسسه فرهنگی هنری «آراد» به مدیریت میلاد ماهان راد و سعید سال افزون تهیه کننده و موسسه ندای چنگ به مدیریت سعید بنازاده اجرا کننده این کنسرت بودند،حامد کاشی مدیر روابط عمومی موسسه آراد نیز در پایان از تمدید کنسرت شهاب مظفری در ۲۳ تیر ماه و آغاز تور شهرستان‌ها از ۲۱ تیر و شهر بندرعباس خبر داد.

دسته ها:
برچسب ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به