جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

درباره ما

با پیچیده تر شدن نیاز های انسان و شیوه زندگی او،نیاز های سمعی و بصری آن نیز دستخوش تغییرات گوناگون قرار گرفته و شاهد پیدایش ژانرها و سبک های نوینی بوده ایم که هرکدام به نحوی تاثیرات خود را بر مخاطبین این عرصه گذاشته است که پی بردن به آنها و بررسی تخصصی این سبک ها خالی از لطف نیست.

تلاش برای ایجاد ارتباط اثر بخش با علاقمندان عرصه های گوناگون حرفه ای جدیدی از دنیای رسانه است که از قرن بیستم ظهور چشمگیری داشته و هر روز شکل حرفه ای تری از آن را شاهد هستیم ، بی شک برای معرفی این بخش از هنر به جامعه علاقمند به رسانه های پویا و ارتباطات فراگیر نیازمندیم.

رسانه فرهنگی هنری «واریته» در مورخ دوشنبه هجدهم بهمن ماه یک هزار و سیصد و نود وپنج (۱۳۹۵/۱۱/۱۸) با حضور فعالین رسانه و خُبرگان هنر موسیقی و سینما با شماره مجوز ۸۱۱۵۸ از معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی افتتاح و شروع به خدمت گزاری به علاقمندان این عرصه نمود.

این پایگاه خبری با محور توسعه فرهنگ موسیقی و ترویج هنرِ موسیقی اصیل ایرانی ، ترویج هنرهای نمایشی و نگاهی بر آثار سینما و تلوزیون قصد دارد به فعالیت های رسانه ای اعم از : نقد و بررسی آثار ، رونمایی آثار هنری ،پوشش خبری کنسرت ها،پوشش خبری آلبوم های در حال انتشار ،پوشش تصویری هنر های نمایشی و تئاتر ، پوشش خبری اخبار جدید سینما ، نگاهی بر پشت صحنه سینما و مصاحبه با اهالی فرهنگ و هنر بپردازد.

لازم به ذکر است که رسانه فرهنگی هنری «واریته» بطور مستقل از هرگونه احزاب و گروهی شروع به فعالیت کرده و وابسته به هیچ حزب و گروه اعم از سیاسی و غیر سیاسی نیست.

تلاش شبانه روزی ما برای ارتقاء فرهنگ هنر هفت گانه کشور عزیزمان و رفع نیاز های علاقمندان در این وادی می باشد امیدواریم به عنوان عضو کوچکی در این عرصه نقش خود را به درستی ایفا کنیم و از اینکه خدمتگزار شما هستیم به خود میبالیم.

سینما و تلویزیون

عملکرد مغز بازیگران
مغز بازیگران در زمان ایفای نقش چه عملکردی دارد؟
104
الهام پاوه نژاد سریال مانکن
الهام پاوه نژاد به سریال مانکن اضافه شد
289
بیش از ۱۰۰ برنامه در چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو شرکت کردند
154
حمیدرضا آذرنگ نهنگ آبی
حمیدرضا آذرنگ: نهنگ آبی به ویرانگری دچار شده است
767
غلامرضا تختی
پرویز پرستویی: هیچ قدرتی نمی تواند آقا تختی را خراب کند!
540