جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

همراه اول سریال ممنوعه
تبلیغات
انیمیشن robotech

لایو اکشن Robotech به زودی منتشر خواهد شد

لایو اکشن Robotech که زمان زیادی به حال خودش رها شده بود،پس از مدت ها قرار است توسط کمپانی سونی SONY حمایت و توسط Andy Muschietti کارگردانی شود.

مدت‌ها قبل لایو اکشنی که قرار بود براساس انیمیشن سریالی دهه ۸۰ به نام Robotech ساخته شود، در حالی که تا به امروز خبری از آن نبود اما به نظر می‌رسد که قرار است شرایط تغییر کند. اخیرا گزارش شده اندی موچیتی کارگردان فیلم اقتباسی It براساس کتاب استفن کینگ Stephen King که به زودی اکران خواهد شد، کارگردانی فیلم Robotech را برعهده خواهد داشت.

براساس گزارشات، او به عنوان کارگردان این فیلم و همچنین خواهرش باربارا موچیتی به عنوان تهیه کننده قرار دادی را در کمپانی سونی امضا کرده و به ثبت رساندند. این کارگردان در رزومه کاری خود فیلم موفق ماما را دارد که با همکاری خواهرش به عنوان تهیه کننده و دستیار نویسنده و همچنین گیلرمو دل تورو ساخته شده بود. بعد از این فیلم توقعات مردم نسبت به این کارگردان بالا رفت و انتظار دارند کار فوق‌العاده‌ای از او را در فیلم It و تکنولوژی مشاهده کنند. همه طرفداران این کارگردان و ژانر وحشت انتظار می‌کشند تا این فیلم در سپتامبر امسال به مرحله اکران اولیه برسد.

انیمیشن robotech

فیلم Robotech نسخه آمریکایی و ویرایش شده سه سری انیمیشن ژاپنی با نام‌های The Super Dimension Fortress Macross ،Super Dimension Cavalry Southern Cross و Genesis Climber MOSPEADA است. این انیمیشن‌ها در سال ۱۹۸۵ معرفی شدند و ۸۵ قسمت از آنها پخش شد. این سری انیمیشن‌ها داستان چندین نسل را حکایت می‌کند و ما شاهد انواع جنگ‌های کهکشانی بین انسان‌ها و گونه‌های مختلف بیگانگان هستیم که در این جنگ‌ها آنها برای مبارزه از تکنولوژی‌های مختلف و خاصی استفاده می‌کنند.

از این سری انیمیشن‌ها نسخه‌های فرغی زیادی مانند Robotech: The Movie، Robotech: The Shadow Chronicles و Robotech: The Sentinels و همچنین بازی‌های ویدئویی مانند Robotech: The Macross Saga و Robotech: Invasion هم ساخته شد.

لایو اکشن فیلم Robotech در سال ۲۰۰۷ به طور رسمی گزارش شد و قرار بود که توبی مگوایر ستاره سابق فیلم مرد عنکبوتی هم یکی از تهیه کنندگان این فیلم باشد. این پروژه دست کارگردانان و نویسندگان کار بلد وحرفه‌ای دست به دست شد و چرخید تا اینکه در نهایت این پروژه در سال ۲۰۱۵ به کمپانی سونی فروخته شد.

ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به

موسیقی

رضا صادقی
انتقاد رضا صادقی به پرحاشیه ترین جشنواره موسیقی فجر
268
متن آهنگ سفارشی یاس
آهنگ سفارشی یاس در سریال رقص روی شیشه حذف شد!
933
سعید کرد مافی
مقاله مدرس موسیقی ایرانی برنده جایزه جهانی مجمع موسیقی شناسی یونان شد
168
آلبوم و امیرفرهنگ اسکندری و زکریا یوسفی
آلبوم «و» روایتی نو بر مبنای نشانه‌ موسیقی شرق
561
دو نوازی کمانچه و دودوک
اجرای دو نوازی کمانچه و دودوک در ۵ شهر ایران
284