جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

علی قمصری آلبوم درصط

آلبوم «درصط» اثر «علی قمصری» منتشر شد

واریته: آلبوم «درصط» اثر «علی قمصری» منتشر شد. این آلبوم دارای دو بخش است. در بخش نخست آن قطعات «پنجره های مات»، «سماجت دست»، «مرا…» و «نفس زنان» که در گوشه نیشابورک اجرا می شود و «درصط» را می شنویم و در بخش دوم هم اجرای زنده در کنسرت سمنان است و سه قطعه «سایه‌ یک سایه»، «رو به ور» و «دویدن روی آب» را شامل می شود.

همراهان او «میثم مروستی» با ویولن، آلتو و ویولنسل، «کامران منتظری» با تنبک و کاخن و «زکریا یوسف» با دف، بندیر و دیگر سازهای کوبه‌ای می باشند. «مصباح قمصری» نیز این بار فقط در نقش تولیدکننده آلبوم ظاهر شده است.

علی قمصری زاده ۲۹ شهریور ۱۳۶۲ آهنگساز و نوازنده تار است،وی فعالیت موسیقی را با آموزش در هنرستان موسیقی شروع کرد.قمصری همزمان با ورود به دانشگاه برای پیگیری تحصیلات آکادمیک در رشتهٔ موسیقی، در ۱۸سالگی ارکستر بزرگی را به‌نام «سرمد» تأسیس کرده و در آن به‌عنوان سرپرست، آهنگساز و نوازنده مشغول به فعالیت شده است.وی در همین دوره موفق شده یک بار عنوان نخست جشنوارهٔ موسیقی جوان را هم از آن خود کند.

علی قمصری نیز تاکنون با هنرمندانی همچون: «شروین مهاجر،سهراب پورناظری ،همایون شجریان، علیرضا قربانی، محمد معتمدی، سامان صمیمی، پویا سرایی، مصباح قمصری، زکریا یوسف در آثار مختلف همکاری داشته است».

نقش خیال ،آب، نان، آواز ،سرو روان ،شور پریشانی ،تنیده در خطوط موازی ،سرمستی ،بدرود با بدرود ،برف‌خوانی ،چه آتش‌ها ،سخنی نیست ،کنسرت عبور ،سمت دور، سوی آه آثاری هستند که علی قمصری در کارنامه هنری خود به ثبت رسانده است.

Download Best WordPress Themes Free Download
Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
free download udemy paid course
دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به