جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

خرید بلیت کنسرت هوروش بند

بلیت کنسرت هوروش بند در تهران به اتمام رسید

اولین کنسرت «هوروش‌ بند» در تهران، ۲۶ شهریور درحالی برگزار خواهد شد که تمامی بلیت های این کنسرت ۱ ساعته به فروش رسید.

این روزها که بازار فروش بلیت های کنسرت داغ است قرار است برای اولین بار گروه نوپای «هوروش بند» به خواننده مهدی دارابی به رهبری کیان دارات بهروی صحنه رفته و به اجرای برنامه بپردازد.

اعضای این گروه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی پایتخت به دیدار دوستداران خود می‌روند و منتخبی از تک‌قطعات چند ماه اخیرشان را در کنار آنها زمزمه می‌کنند. «یاد تو می‌افتم»، «مجنون»، «آخر منو به باد داد»، «به کی پُز میدی»، «ماه دلم»، «عاشقم» و «خنک شد دلت» از جمله قطعات هوروش‌ بند است که طی ماه‌های اخیر منتشر شد. جدیدترین آهنگ آنها هم «فاصله نه» نام داشت که ۳۰ مرداد منتشر ودر دسترس مخاطبان این سبک از موسیقی قرار گرفت. همچنین قرار است تا پیش از کنسرت تهران یک قطعه دیگر هم از هوروش بند منتشر شود. البته اولین اجرای هوروش بند روز دوم شهریور در تالار شهر جزیره کیش برگزار خواهد شد. آنها از ساعت ۲۴ برای اولین بار روی صحنه می‌روند و تور کنسرت‌هایشان را از کیش آغاز می‌کنند.

نکته حائز اهمیت درباره اجرای هوروش‌ بند این است «مسعود جهانی» فعلاً قصد حضور روی صحنه به همراه اعضای گروهش را ندارد. او که تنظیم‌کننده و عضو اصلی این گروه محسوب می‌شود، رهبری گروه را در کنسرت تهران و کیش به کیان دارات واگذار کرده اما تنظیم قطعات برای اجراهای زنده هوروش توسط او انجام شده است.

لازم به ذکر است که تمامی بلیت های دو سانس کنسرت ۲۶ شهریور ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران هوروش بند به اتمام رسیده و در صورت تمدید سانس های جدید از این رسانه اطلاع رسانی خواهد شد.

Download WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Premium WordPress Themes Download
free download udemy paid course

منبع: واریته

دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به