جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

سریال هیولا
دانلود انیمیشن ترامپ

سریال انیمیشن ترامپ ساخته می‌شود

سریال انیمیشنی درباره «دونالد ترامپ» توسط یکی از منتقدان سرسخت او ساخته می شود.
«استیون کُلبر» مجری تلویزیونی که اخیرا برای اعتراض به سیاست های «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا از الفاظ غیراخلاقی استفاده کرده و مورد بازرسی کمیته ارتباطات فدرال (FCC) قرار گرفته بود،  سریالی انیمیشنی را با محوریت شخصیت «ترامپ» می سازد.
«کلبر» که مجری برنامه «Late Show» است، برای ساخت این انیمیشن هفتگی با «کریس لیچ» همکاری کرده است. فصل اول «ترامپ» کارتونی که شامل ۱۰ قسمت می شود، از پاییز امسال پخش می شود.
در سریال انیمیشنی ترامپ اعضای خانواده رئیس جمهور آمریکا هم دیده می شوند.
«ترامپ» از زمان خیز برداشتن برای سمت ریاست جمهوری آمریکا و به ویژه بعد از رسیدن به این مقام، بارها در رسانه ها سوژه طنز شده است. «الک بلدوین» یکی از بازیگران معروفی است که در یک مجموعه تلویزیونی با گریم «ترامپ» جلوی دوربین می رود و در نقاب طنز سیاست های او را مورد هجمه قرار می دهد.
«استیون کلبر» چندی پیش جلوی دوربین، جوکی غیراخلاقی درباره رابطه «دونالد ترامپ» و «ولادیمیر پوتین» بیان کرد و همین مساله باعث اعتراضاتی در فضای مجازی شد و او مورد بازخواست کمیته ارتباطات فدرال آمریکا قرار گرفت.
با این حال «کلبر» مجری در این  زمینه گفت: «اگر این فرصت را داشته باشم، باز هم همین کار را انجام می دهم. فقط شاید چند کلمه را که بیش از حد نیاز زمخت بودند، تغییر دهم. آن عبارت را تکرار نمی کنم، اما فقط می خواهم بگویم زندگی کوتاه است و هر کس به دیگری علاقه اش را به هر روشی ابراز کند، از دید من یک قهرمان آمریکایی است. فکر می کنم همه ما سر این مساله توافق داریم. امیدوارم من و رئیس جمهور هم هم عقیده باشیم. حرف دیگری نیست، فقط همین.»

ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به