جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

همراه اول سریال ممنوعه
تبلیغات
عادات آزار دهنده که در باشگاه ها دارید

عادات آزار دهنده که در باشگاه ها دارید

عادات آزار دهنده در همه جا آزار دهنده است و هر مکانی عادات خاص خود را دارد به خصوص باشگاه های ورزشی

افرادی هستند که آشکارا نسبت به قوانین و مقررات باشگاه بی‌توجهی نشان می‌دهند. مطمئناً شما نمی‌خواهید یکی از این افراد باشید. نبایدهای خاصی در باشگاه ورزشی وجود دارد که انجام دادن آن ها باعث عصبانیت دیگران می‌شود. سالن‌های ورزشی مکان‌هایی هستند که مردم زمان خود را برای ساخت عضله و سوزاندن کالری در آن صرف می‌کنند. هر چند افرادی نیز هستند که آن جا را یک پاتوق، یا یک باشگاه اجتماعی فرض می‌کنند. رفتار خود را در مرکز تناسب‌ اندام کنترل و مدیریت کنید تا تجربه‌ی  بهتری در ذهن خود و دیگران بر جای بگذارید.

۱- تجهیزات خود را در مکان‌های اشتباه می‌گذارید

هنگامی‌که شما ظرف غذای خود را در باشگاه جا بگذارید، کارکنان مرکز تناسب‌اندام ظروف شما را تمیز می‌کنند. به‌علاوه، بقیه‌ی افراد باشگاه مجبورند به دنبال تجهیزات ورزشی در وسط تمرین باشند، چون شما ظرفتان را روی آن قطعه خاص گذاشته‌اید و همه‌چیز را به هم ریخته‌اید. این وقفه منجر به حذف ضربان قلب و برهم زدن ریتم آن‌ها می‌شود.

۲- شما نمی‌توانید از تلفن همراه خود دور شوید

یک تماس تلفنی با صدای بلند کسل‌کننده تر از شنیدن یک مکالمه دو طرفه است. صحبت نکردن با تلفن در باشگاه، قانونی همگانی است. چه کسی دوست دارد موقع تمرینات ورزشی مکالمات تلفنی دیگران را بشنود؟ اگر می‌خواهید با تلفن همراهتان صحبت کنید به بیرون از باشگاه بروید.

۳- لباس ورزشی خود را از زمان آخرین تمرینی که کرده‌اید نشسته‌اید

مطمئناً شما برای عرق کردن به باشگاه می‌روید. پس لباس‌های بدبوی خود را قبل از رفتن به باشگاه بشویید. شما می‌توانید آن‌ها را هر بار قبل از تمرین بشویید یا اینکه لباس تمرین خود را عوض کنید.

۴- در مکان تمرین غذا می‌خورید

هیچ‌کس نمی‌خواهد روی تجهیزات ورزشی سس یا خرده‌نان ببیند. اکثر سالن‌های ورزشی مکان‌هایی برای خوردن و آشامیدن دارند. پس به این مکان‌ها بروید.

۵- شما در باشگاه از خودتان عکس‌های سلفی می‌گیرید

افتخار کردن به ظاهر و پیشرفت خود رفتار سالمی است، اما استفاده از دوربین را برای عکس گرفتن محدود کنید. افرادی که وقت خود را صرف گرفتن صدها سلفی می‌کنند بازدهی کمتری دارند.

۶- شما وسایل ورزشی را سر جای خود نمی‌گذارید

هیچ‌چیز بدتر از دیدن یک هالتر با ۵ وزنه روی آن نیست. رها کردن این صفحات سنگین باعث می‌شود شخص دیگری هرگز از آن  استفاده نکند. شما ممکن است قوی باشید اما دیگران شاید قوی نباشند و نتوانند این صفحات سنگین را حرکت دهند. طبق قوانین و مقررات باشگاه وزنه‌ها یا دمبل‌ها را بعد از استفاده سر جای خود بگذارید. این اصل برای توپ‌ها، طناب پرش، و دیگر تجهیزات تمرین نیز برقرار است. قرار دادن این آیتم‌ها در مناطق معین به مردم کمک می‌کند که هنگام استفاده آن‌ها را راحت پیدا کنند.

۷- شما دستگاه را اشغال کرده‌اید

اگر افراد دیگری منتظرند تا از دستگاهی که شما روی آن نشسته‌اید استفاده کنند، استراحت کردن یا پیام دادن روی آن دستگاه قدغن است! این خوب است که بین تمرینات کمی استراحت کنیم. اما خوب نیست که یک جا بنشینیم و چند دقیقه با تلفن همراه خود صحبت کنیم یا پیام بدهیم. و یا بدتر از آن، بازی کنیم.

۸- شما عطر می‌زنید

دئودورانت و حفظ بهداشت شخصی برای جلوگیری از بوی عرق باشگاه خوب است، اما از محصولات به شدت معطر استفاده نکنید. بسیاری از مردم به عطر حساسیت دارند و نیازی نیست که خود را در عطر غوطه‌ور کنید درحالی‌که آن‌ها تلاش می‌کنند نفس بکشند، به‌خصوص در یک باشگاه ورزشی.

۹- به بقیه توجه می‌کنید

هنگامی‌که شما در باشگاه هستید، هنگام وزنه بلند کردن، دویدن، یا هر کار دیگری، تمرکز خود را بر روی خود و آنچه انجام می‌دهید حفظ کنید. نگران نباشید که فرد دیگری دو برابر شما وزنه بلند می‌کند. این اصلاً مهم نیست. تنها مسئله‌ی مهم، اهداف شما و آن‌چه برای رسیدن به اهدافتان انجام می‌دهید است. این امر به‌ویژه برای مبتدیانی که ممکن است غرق دیدن افراد دیگر بشوند مهم است. اگر حواستان پرت شد، بر روی آن‌چه انجام می‌دهید و حرکات بعدی و بعدتر تمرکز کنید .

۱۰- موسیقی خود را با همه به اشتراک می‌گذارید

برخی افراد ترجیح می‌دهند از بلندگوهای تلفن خود برای گوش دادن به آهنگ استفاده کنند و یا دوست دارند همراه با آن بخوانند. اما در مکان‌های شلوغ بهتر است تنها خودتان به آهنگ گوش دهید. حواستان به صدای آهنگی که گوش می‌دهید باشد و حتماً از هدفون استفاده کنید.

دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به

موسیقی

رضا صادقی
انتقاد رضا صادقی به پرحاشیه ترین جشنواره موسیقی فجر
267
متن آهنگ سفارشی یاس
آهنگ سفارشی یاس در سریال رقص روی شیشه حذف شد!
932
سعید کرد مافی
مقاله مدرس موسیقی ایرانی برنده جایزه جهانی مجمع موسیقی شناسی یونان شد
168
آلبوم و امیرفرهنگ اسکندری و زکریا یوسفی
آلبوم «و» روایتی نو بر مبنای نشانه‌ موسیقی شرق
561
دو نوازی کمانچه و دودوک
اجرای دو نوازی کمانچه و دودوک در ۵ شهر ایران
284