جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

سریال ممنوعه
تبلیغات
آرشید آذری هفت جان

آلبوم «هفت جان» اثر «آرشید آذرین» در ایران و فرانسه منتشر شد

واریتهآلبوم «هفت جان» اثری از «آرشید آذرین»، از سوی نشر «هرمس» روانه بازار موسیقی شد. این آلبوم همزمان با ایران در فرانسه نیز به انتشار رسیده است و در سایت بیپ تونز نیز قابل خرید می باشد.
«هفت جان»، نام اثری به آهنگسازی و نوازندگی «آرشید آذرین» است که برای تکنوازی پیانو ساخته شده و این هنرمند قطعات آن را به اجرا در آورده است.
مایه اصلی موسیقی این اثر، تم‌های ملودیک تلفیقی ایران و ارمنستان است با سمت و سو هایی به موسیقی جز، که بداهه‌نوازی هم در آن نقش عمده‌ای دارد و برای نامگذاری این اثر از «هفت شهر عشق» عطار نیشابوری الهام گرفته شده است.
گفتنی است، «آرشید آذرین» با بنیاد «عطار نیشابوری» همکاری می‌کند و علاوه بر آن با توجه به تخصص در پزشکی، به طور مستمر در سمپوزیوم‌های پزشکی ایران نیز سخنرانی کرده است.

«آرشید آذرین» نوازنده، خواننده و آهنگساز ایرانی است که حرفه اصلی اش پرتو‌‌شناسی قلب و عروق می باشد. این هنرمند که علاوه بر پزشکی به طور جدی بر پژوهش موسیقی و دیگر شاخه هایش نیز متمرکز است، با هنرمندان و موزیسینهای متعددی همکاری داشته است. وی همچنین پیش از این یک مجموعه کار برای سازهای پرکاشن، کنترباس و پیانو منتشر کرده است.

دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به