جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

همراه اول سریال ممنوعه
تبلیغات
«صدرالدین حسین‌خانی» مدیر شرکت موسیقی «ایران گام»:

خدا را شکر حال محمد علیزاده رو به بهبود است

«صدرالدین حسین‌خانی» گفت: خدا را شکر حال عمومی آقای علیزاده رو به بهبودی است و همه چیز به خوبی پیش می‌رود؛ تلاش می‌کنیم به امید خدا امشب و یا حداکثر تا فردا صبح، بتوانیم ایشان را مرخص کنیم.
«صدرالدین حسین‌خانی» مدیر شرکت موسیقی «ایران گام» و تهیه‌کننده آثار و کنسرت‌های «محمد علیزاده»، در مورد آخرین وضعیت پزشکی این خواننده موسیقی پاپ ایران گفت: از همه مردم عزیز و طرفداران آقای علیزاده تشکر می‌کنم که واقعاً در این دو روز، خیلی پیگیری احوال ایشان بودند و بسیار نگران وضعیت و تندرستی آقای علیزاده بودند، باید این خبر خوب را به آنها بدهم که خدا را شکر حالشان رو به بهبودی است و همه چیز به خوبی پیش می‌رود؛ حال عمومی ایشان خوب است و جای هیچگونه نگرانی نیست. مشکلاتی که داشتند برطرف شده است ولی به این نیاز دارند که استراحت مطلق داشته باشند و داروهایی که توسط دکترها تجویز شده است را مصرف کنند؛ چون یک طول درمانی دارد که باید سپری بشود.
وی در مورد نتایج آزمایش‌های پزشکی این خواننده پرکار موسیقی پاپ ایران گفت: آزمایش‌هایی که دیروز از آقای علیزاده گرفته شده، نوع آن ویروس مشخص شده است و هم اکنون تحت مراقبت‌های ویژه پزشکی هستند و طی صحبتهایی که با پزشکان معالجشان داشته‌‌ایم به احتمال زیاد، به امید خدا امشب و یا حداکثر تا فردا صبح، بتوانیم ایشان را از بیمارستان مرخص کنیم تا دوره نقاحتشان را در منزل سپری بکنند و در آنجا تحت مراقبت باشند و بتوانند به‌خوبی استراحت کنند.
مدیر شرکت موسیقی «ایران گام» در مورد نظر پزشکان در مورد فعالیت‌های هنری «محمد علیزاده» گفت: آقای علیزاده هم اکنون برای انجام فعالیت هنری هیچ مشکلی ندارند؛ خدا را شکر هم اکنون حال عمومی‌شان خیلی خوب است و مشکلی از لحاظ اجرای کنسرت ندارند ولی پزشکان به ایشان استراحت مطلق داده‌اند و حتماً باید استراحت کنند و بدنشان ضعفی که دارد نیاز مبرم دارند که فقط استراحت کامل داشته باشند تا طول درمانشان تکمیل بشود.
وی همچنین گفت: آقای علیزاده مشکلی برای اجرا ندارند و به امید خدا کنسرت‌هایشان از روز ۷ شهریور ماه جاری آغاز خواهد شد و چند کنسرت در شهرستانهای مختلف کشور را برگزار خواهیم کرد و به امید خدا در روزهای ۱۱ و ۱۲ شهریور ماه در سالن همایش‌ میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران کنسرت خواهیم داد. که آرزو می‌کنیم هر چه زودتر مردم عزیز را در آنجا زیارت کنیم و با اجرای یک مقدار متفاوت‌تر از قبل، در خدمتشان باشیم.
تهیه‌کننده آثار و کنسرت‌های «محمد علیزاده» در ادامه سخنانش افزود: از پیگیری‌ها و از لطفی که مردم با فرستادن پیام‌ها و دعاهای خیری که برای سلامتی آقای علیزاده داشتند؛ از تک تک آنها تشکر می‌کنم و سپاسگزاریم که همیشه ما را مورد حمایت و لطف خودشان قرار می‌‌دهند. همچنین از اهالی رسانه و خبرنگارانی که همیشه صادقانه در کنار ما هستند، تشکر می‌کنم که پیگیر سلامتی و حال عمومی آقای علیزاده بودند و در این زمینه، اطلاع‌رسانی دقیق و حرفه‌ای داشتند. اصحاب رسانه همیشه در کنار ما بوده‌اند و هر وقت به آنها نیاز داشته‌ایم دلسوزانه در کنار ما حضور داشته‌اند که در اینجا جا دارد که از آنها تشکر کنم.
وی در مورد برگزاری کنسرت‌های «محمد علیزاده» در روزهای ۴ و ۵ شهریور در شهر کرمانشاه گفت: ما خیلی سعی کردیم؛ ولی متأسفانه این کنسرت‌ها برگزار نمی‌شود، البته نظر خود آقای علیزاده این بود که برای اجرا به کرمانشاه سفر کنند ولی پزشکان معالجشان به هیچ عنوان به ایشان این اجازه را ندادند و گفتند اگر ایشان بخواهند در آنجا اجرا داشته باشند و ضعفی که در بدنشان است احتمال دارد متأسفانه به قسمت‌های دیگر بدنشان آسیب برساند و در نتیجه طول درمانشان خیلی بیشتر می‌شود. بنابراین باید با استراحت مطلق، کاملاً سلامتی‌شان را به‌دست بیاورند.
«صدرالدین حسین‌خانی» در پایان تأکید کرد: متأسفانه اتفاق بدی که افتاد ما نتوانستیم در خدمت مردم هنردوست و هنرپرور شهرهای سنندج و کرمانشاه باشیم که به امید خدا سعی می‌کنیم در اولین فرصت، اگر برنامه‌هایمان اجازه بدهد در خدمتشان باشیم

بیشتر بخوانید
بلیت فروشی کنسرت آواز پارسی آغاز شد

منبع: واریته

دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به

سینما و تلویزیون

عملکرد مغز بازیگران
مغز بازیگران در زمان ایفای نقش چه عملکردی دارد؟
134
الهام پاوه نژاد سریال مانکن
الهام پاوه نژاد به سریال مانکن اضافه شد
306
بیش از ۱۰۰ برنامه در چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو شرکت کردند
161
حمیدرضا آذرنگ نهنگ آبی
حمیدرضا آذرنگ: نهنگ آبی به ویرانگری دچار شده است
811
غلامرضا تختی
پرویز پرستویی: هیچ قدرتی نمی تواند آقا تختی را خراب کند!
560