جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

سریال ممنوعه
تبلیغات
کنسرت خیریه حامد همایون

کنسرت خیریه «حامد همایون» در جشنواره عیدانه روشنای امید ایرانیان برگزار می شود

بنیاد خیریه روشنای امید ایرانیان برای اسفند ماه سال جاری بازار عیدانه‌ای ترتیب داده است. هدف از برگزاری این بازار تامین هزینه احداث ۴ خانه برای جوانانی است که پس از مستقل شدن از سازمان بهزیستی و سایر مراکز نگهداری، نیاز به محلی برای اسکان و زندگی، به منظور آمادگی برای ورود به جامعه و توانمندسازی بیشتر برای داشتن یک زندگی مستقل دارند.
این جشنواره در قالب یک بازار خیریه از تاریخ ۳ الی ۶ اسفند ماه با همکاری مجتمع فرهنگی ورزشی تلاش در فضایی بالغ بر هزار متر مربع برگزار خواهد شد.

کنسرت «حامد همایون» خواننده مطرح موسیقی پاپ در قالب این جشنواره روز چهارشنبه چهارم اسفند ماه ساعت ۲۱:۳۰ برگزار خواهد شد. همچنین بلیت فروشی این اجرا همان روز در محل اجرا از ساعت ۱۹ آغاز می گردد و به شکل همت عالی می باشد. هواداران می توانند برای تهیه بلیت مبلغ مورد نظرشان را به حساب خیریه واریز کنند تا در این امر خیر شریک باشند.
شایان ذکر است شما هم می‌توانید در برگزاری این بازار و تحقق هدف نیک آن سهیم باشید. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا اطلاع از نحوه حمایت مالی می‌توانید با ستاد برگزاری این جشنواره با شماره‌ ۶۶۴۱۹۵۸۶ تماس حاصل فرمایید.

دسته ها:
برچسب ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به