جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

خرید بلیت کنسرت بهنام بانی

پای کنسرت بهنام بانی به بازارسیاه بازشد

فروش بلیت های نخستین کنسرت رسمی بهنام بانی در تهران در حالیکه ۱۳ روز به اولین اجرای آن مانده به حاشیه رفت و سر از بازار سیاه درآورد.

به گزارش واریته، بهنام بانی خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان که عصر امروز توانست رکورد فروش ۴۱۰۰ بلیط در ۱۵ دقیقه را از خود به جای بگذارد و با استقبال زیاد علاقمندان روبرو شد این بار نیز با فروش بلیط های کنسرتش در بازار سیاه خبرساز شد.

با توجه به اینکه بلیط کنسرت بهنام بانی از ۴۵ تا ۱۴۰ هزار تومان قیمت گذاری شده بود توانست رکورد قیمت هارا نیز دربازار سیاه به ثبت برساند بطوریکه هر برگ بلیط این کنسرت از قیمت ۷۰ هزار تومان شروع شده و تا ۳۵۰ هزار تومان درسایت های دیوار و شیپور فروخته می شود.

بلیط کنسرت بهنام بانی

بهنام بانی که در حال تدارک تولید نخستین آلبوم رسمی خود است،طی ماه‌های اخیر با انتشار قطعاتی به مدیریت هنری حامد برادران توانست خود را به عنوان یکی از خواننده‌های پر مخاطب موسیقی پاپ در دهه ۹۰ مطرح کند.

بانی ۲۰ مردادماه طی دوسانس در سالن میلاد با قطعات: «علاقه خاص»،«همه دنیام»،«اخماتو واکن»،«دل نکن»،«چه بخوای چه نخوای»،«بسمه»،«چی بگم»،«عاشقم کرده»،«توقع ندارم»،«من یه دیوونم»،«زیبای بی همتا»،«رفت»،«عشق منی تو»،«دل بیقرارم» به روی صحنه خواهد رفت و به اجرای برنامه می پردازد.

لازم به ذکر است که طبق اعلام شرکت آوای فروهر این کنسرت در مردادماه تمدید و اطلاعات آن به زودی از طریق این رسانه منتشر خواهد شد.

دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 1
اشتراک
اعلام کردن به
guest
1 دیدگاه
قدیمی
جدید ترین محبوبترین
Inline Feedbacks
خواندن همه نظرات
بانیتم

ماشالا پسر تو بهترینی