جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

قوانین و مقررات

کاربر گرامی ضمن سپاس از انتخاب رسانه واریته لازم است پیش از خرید مورد نظر و تماشای فیلم، سریال و تئاتر و سایر مستندات دیداری و شنیداری توافقنامه و قوانین ذیل را مطالعه فرمایید، واریته سرویس خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و شما به عنوان کاربران این سرویس ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه که ممکن است در آینده تغییر یابد، هستید.

 • رسانه نوای هنر با نام تجاری «واریته» و نام انگلیسی varite ثبت گردیده است و از حق کپی رایت برخوردار است. اگر در سایت های دیگر با موارد نقض کپی رایت مواجه شدید، لطفا آن را به سرویس پشتیبانی به آدرس ایمیل support@Varite.net زیر اطلاع دهید.
 • تمامی محتواهای ارائه شده در رسانه واریته در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.
 • برای دسترسی به نمایش محتوای مورد نظر، کاربر باید اقدام به خرید هر قسمت از سریال یا فیلم و سایر مستندات دیداری و شنیداری نماید، خرید محصولات تصویری و شنیداری در واقع به منزله دسترسی به محتوا همان محصول می باشد.
 • واریته در صورت مشاهده هرگونه اقدام غیر متعارف برای دسترسی به حساب کاربری، خرید و ورود، این حق را دارد که این اقدامات غیرمجاز را متوقف و در ادامه اشتراک کاربر را لغو کند.
 • تعداد محتواهایی که کاربران با خرید به آنها دسترسی پیدا می کنند ممکن است پیش از پایان مدت اعتبار، تغییر یافته و فیلم ها یا سریال هایی به مجموع محتواها اضافه یا از آن حذف گردد. همچنین ممکن است با تغییر مکان جغرافیایی خود به سایر کشورها، دسترسی به تعدادی از محتواها که اجازه نشر در خارج از کشور ندارند را از دست بدهید.
 • در حال حاضر کاربران در صورت استفاده از رسانه واریته  می توانند از اینترنت نیم بها برای خریداری و دانلود فیلم های مورد نظر خود استفاده نمایند.
 • اعمال غیر قانونی و مغایر با قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران به هر نحو ممکن ممنوع است.
 • استفاده از سرویس رسانه واریته هیچگونه حقی را برای کاربران در ارتباط با مالکیت فیلم ها، سریال ها و به طور کلی هر محتوای ارائه شده و انتشار یا پخش عمومی آنها چه از طریق رسانه واریته و چه از طرق دیگر ایجاد نمی کند. مسلم است با پرداخت مبلغ، شما می توانید محصول خریداری شده را در بازه زمانی مشخص شده مشاهده کنید، اما مالک این محتوا نخواهید شد و اجازه بازنشر آن را ندارید.
 • رسانه واریته هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات سخت افزاری یا نرم افزاری یا هر زیان دیگری که در نتیجه استفاده از این سرویس متوجه کامپیوتر یا تلفن هوشمند یا … کاربر یا دیگران شود ندارد.
 • واریته این حق را دارد که در صورت نیاز تغییراتی در قوانین ایجاد کرده یا مانع دسترسی به بعضی از قسمت های سرویس یا همه سرویس بطور موقت یا دائمی شود.
 • رسانه واریته با داشتن تنوع محتوایی این اختیار را به کاربر داده است تا خود طبق علایق و سلایق شخصی و اجتماعی خود، فیلم مورد نظر خود را تماشا نماید، ما هیچ تضمینی بر اعتبار آنها و تاثیر مثبت یا منفی آنها بر مخاطب نخواهیم داشت.
 • ممکن است در آینده تغییراتی در این توافقنامه ایجاد شود که شامل نه محدود به حذف یا اضافه کردن مطالب و قوانینی به آن است که بلافاصله از نظر مسئولان سرویس لازم الاجراست. لذا کاربر موظف به مرور قوانین طی استفاده از خدمات رسانه واریته است تا از تغییرات احتمالی آن آگاه گردد. این تغییرات از طرق رسانه های اجتماعی به اطلاع کاربران خواهد رسید.
 • در قسمت مربوط به نظرات کاربران، انتشار مطالب خلاف یا نقض کننده قوانین جمهوری اسلامی ایران، مضر، تهدید کننده، توهین آمیز، غیر اخلاقی، افترا آمیز و مبتذل و همچنین مطالبی که به نژاد، گروه یا دسته خاصی از مردم توهین کند، ممنوع است در قسمت مربوط به نظرات کاربران، قرار دادن لینک هایی به سایت های غیر قانونی، غیر اخلاقی یا مبتذل و همینطور سایت هایی که به هر نحو مناسبات فرهنگی، اخلاقی، عرفی یا قانونی جامعه را زیر پا می گذارند یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرند، ممنوع است.
 • هر کاربر حق ایجاد یک نام کاربری را دارد و ایجاد چند نام کاربری برای یک نفر جهت استفاده بیشتر از تسهیلاتی که برخی اوقات در اختیار کاربران قرار می گیرد، ممنوع است. همچنین کاربران حق واگذاری نام کاربری خود به فرد دیگر و یا استفاده از نام کاربری فرد دیگر را ندارند.
 • درصورت بروز شرایط فورس ماژور (مانند سیل، زلزله، بلایای طبیعی و…) و پیش آمدهای خارج از کنترل که منجر به قطع سرویس و ارائه خدمات شود، تا زمان برطرف شدن مشکل، این قرارداد معلق خواهد شد.
 • این توافقنامه مشروعیت و اعتبار خود را از قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب می کند.
 • در صورتی که هنگام خرید و دانلود از رسانه واریته، فیلترشکن شما خاموش باشد و همچنین تمامی نرم‌افزارهای خود را غیرفعال کرده باشید، حجم مصرفی از شما  نیم بها خواهد شد. به عبارت بهتر در شرایطی که مشغول خرید و دانلود فیلم هستید اگر فیلتر شکن، تلگرام، مرورگرها و سایر نرم‌افزارهای موجود در تلویزیون هوشمند، تبلت و گوشی تلفن همراه شما باز یا در حال دانلود کردن باشند به طور طبیعی از حجم اینترنت شما کسر خواهد شد و این حجم مصرفی هیچ ارتباطی با خرید و دانلود فیلم در رسانه واریته نخواهد داشت.
 • محتواهای موجود توسط یک تهیه‌کننده یا شرکت تولیدی فیلم تهیه شده است. رسانه واریته صرفا بستری برای همکاری در فروش فیلم، سریال و سایر محصولات تصویری و شنیداری بوده و نقشی در تولید آنها نداشته از این رو مسئولیتی در قبال محتوای ارائه شده ندارد.
 • پشتیبانی محصولات خریداری شده بر عهده شرکت های تولیدی فیلم و شماره و ایمیل درج شده در صفحه مخصوص هر فیلم، سریال و سایر محصولات تصویری و شنیداری است و رسانه واریته هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات پیش آمده برای کاربران در هنگام خرید آن محصول ندارد، اما وظیفه خود میداند که مشکلات پیش آمده را برای کاربران پیگیری و تا پیدا کردن راه حل مناسب آن ها را راهنمایی نمایند.

 

حریم خصوصی کاربران

در این بخش به کاربران توضیح خواهیم داد که از آن ها چه اطلاعاتی جمع آوری می شود و رسانه واریته Varite با این اطلاعات چگونه برخورد خواهد کرد. لازم به ذکر است که رسانه واریته همواره اصول محرمانگی را در مورد اطلاعات شخصی کاربر را رعایت کرده و از این اطلاعات به نحو احسن محافظت می نماید. رسانه هنر واریته اطلاعات شخصی کاربران را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد. البته به استثنای مواردی که به موجب قانون موظف به انجام این کار باشد. چنانچه این اطلاعات به صورت غیر عمد یا بدون اطلاع و رضایت ما در دسترس شخص ثالثی قرار گیرد، رسانه واریته مسئولیتی نخواهد داشت
 • اطلاعاتی که شما در اختیار رسانه واریته قرار می دهید به این گونه است که در فرآیند ثبت نام، اطلاعات مربوط به کاربر شامل نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه دریافت می گردد و در پایان ایمیلی جهت احراز هویت کاربر به آدرس ایمیل اعلام شده از طرف وی فرستاده می شود. در صورت ثبت نام، با استفاده از نام کاربری «ویرایش مشخصات» نمایش داده می شوند. در قسمت ویرایش مشخصات، کاربر قادر است تا در صورت تمایل، اطلاعاتی نظیر «نام(به فارسی و انگلیسی)»، «شماره تلفن همراه»، «نام کاربری» و «ایمیل» را به روز رسانی کند.
 • رسانه واریته اطلاعاتی که از حساب کاربران به طور خودکار بدست می آورد جهت تحلیل، بررسی و شخصی سازی خدمات خود و ارائه پیشنهادات ویژه ی نزدیک تر به سلیقه کاربران استفاده خواهد کرد. این اطلاعات به رسانه هنر واریته کمک می کند تا سرویس خود را بهبود بخشیده و محتوای مرتبط تری با علایق هر کاربر به ایشان ارائه کند.
 • رسانه واریته این اختیار را دارد، هنگام خرید و دانلود فیلم به فراخور زمان و محتوا برای کاربر تبلیغ نمایش دهد.
 • رسانه هنر واریته جهت ارائه بهتر سرویس خود و اطلاع رسانی در خصوص طرح های ویژه و پیشنهاد تماشای فیلم های جدید و … ممکن است از طریق ایمیل یا شماره تلفن همراه ثبت شده، اقدام به ارسال اطلاعاتی برای کاربران نماید. شما همواره می توانید با کلیک کردن بر روی دکمه لغو اشتراک در انتهای ایمیلهای اطلاع رسانی آنها را غیرفعال کنید.
درصورتیکه پس از خواندن این متن همچنان سوال یا ابهامی داشتید، میتوانید با ما از طریق ایمیل info@varite.net هفت روز هفته به صورت 24 ساعته، حتی در روزهای تعطیل ارتباط برقرار کنید.