جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

چهارراه استانبول سریال ممنوعه
فیلم تگزاس
عکس کنسرت جیپسی کینگز

اجرای کنسرت جیپسی کینگز در تهران

کنسرت گروه کولی های اسپانیا ملقب به جیپسی کینگز به همت موسسه اکسیر نوین در تالار وزارت کشور تهران برگزار شد.

۶ الی ۸ مردادماه کنسرت گروه جیپسی کینگز Gipsy kings در تالار وزارت کشور بار دیگر با اجرای موسیقی محلی اسپانیا، با استقبال خوب مخاطبان موسیقی اسپانیایی برگزار شد.

کنسرت گروه جیپسی کینگز

مدیر اجرایی کنسرت «جیپسی‌کینگز فامیلی» گفت: گروه کولی‌های عاشق متشکل شده از دو خانواده بالیاردو Baliardo و ریه‌س Reyes که حدود ۴۰ سال است در اسپانیا مشغول فعالیت هستند و مردم بسیاری در سراسر جهان با آهنگ‌های آن‌ها خاطره بازی کرده‌اند. از آن جمع قدیمی تنها یک نفر در گروه جدید حضور دارد و امروز این گروه را همراهی می‌کند.

کولی‌ های اسپانیولی شامل ۶ گیتاریست، یک درامر و یک نوازنده پرکاشن بودند که با قدرت توانستند قطعات محبوب گروه خود را یک‌ به‌ یک ارائه کنند.

کنسرت گروه جیپسی کینگز

اجرای قطعه محبوب این گروه که نسل‌ های مختلفی با آن خاطره بازی کرده‌اند، «amor mio» یا «عشق من» بود که علاقمندان به این سبک از موسیقی را خرسند ساخت.

«فرانسیسکو آمادور»، «جوزف کورتز»، «جانی بیلی کورتز»، «آنتونیو ونجلستی»، «روماریک خورخه فیگوئیه‌یر»، «سن پیتر ایرینا»، «پینچرا سرجیو» و «مایکل ریه‌س» اعضای این گروه موسیقی پرطرفدار هستند.

کنسرت گروه جیپسی کینگز

کولی ها که در ابتدا قرار بود ۴ سانس کنسرت خود را در سالن وزارت کشور به اجرا ببرند با توجه به استقبال زیاد علاقمندان کنسرت خود را برای دو سانس دیگر تمدید کردند تا مخطبان این سبک از موسیقی بتوانند در ۶ سانس میزبان این گروه اسپانیولی باشند.

کنسرت گروه جیپسی کینگز

بابک جهانبخش، علی اوجی، نرگس محمدی و چندی دیگر از هنرمندان نیز به  میهمان ویژه در این برنامه حضور داشتند،این کنسرت به همت موسسه فرهنگی هنری اکسیرنوین به مدیریت محمدرضا خانزاده برگزار شد

منبع: واریته

دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به