جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

همراه اول سریال ممنوعه
تبلیغات
شبی با طعم فلوکستین برای راک باز ها

شبی با طعم فلوکستین برای راک باز ها

کاوه آفاق بیستم اردیبهشت ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران آهنگ هایی از جنس موسیقی راک را با میزبانی هواداران پرشور خود به روی صحنه برد.

کاوه آفاق که برای رساندن صدای خود به گوش هواداران ایرانی پنج سال در صف مجوز مانده بود انتظار هواداران داخل سالن را طولانی نکرد و با تاخیر کمی با موسیقی فلوکستین به روی صحنه آمد و با ریتم دادن به تشویق های حاضران اجرای قطعه « پرانتز » را با نورپردازی خاص قرمز سن آغاز کرد.

میان راک بازان اکت های خاص نوازندگی بسیار معروف است و کاوه آفاق نیز از این قائله مستثنی نیست و در همین اوایل اجرا به نواختن ملودی « بدرود » به همراه این اکت ها پرداخت و لین قطعه را به خوبی اجرا کرد و در قدم بعد نورپردازی نیز با ملودی و صدای طرفداران همراه شد تا ریتم « بیگانه » به بهترین شکل آغاز و اجرا شود.

در ادامه قطعه « اتاق آبی » اجرا شد و پس از آن محبوب ترین قطعه شب کنسرت کاوه آفاق یعنی « شال » با همراهی ارکستر به اجرا درآمد که اعضای این ارکستر را آندره خاچیکیان (لید گیتار)، شهاب آفاقی (گیتار)، پیام زمانی (درامز)، یزدان آهی (سازهای سنتی) و مهرداد حامدی (باس)، به رهبری آرمان مهربان تشکیل می دادند و این قطعات را به خوبی نواختند.

« مخمصه » ، « ماسک » ، « فلوکستین » از  قطعات دیگر بود که پس از اعلام حضور مهمانانی چون بوالحسن داوودی، بیتا منصوری، رستاک حلاج، علی تفرشی، علی شمس اللهی اجرا شد که در خلل برنامه به دلیل آسیب دیدن پیام زمانی اندکی استراحت اعلام شد.

بیشتر بخوانید
راک در آزادی با نوای بمرانی

 

دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به

سینما و تلویزیون

عملکرد مغز بازیگران
مغز بازیگران در زمان ایفای نقش چه عملکردی دارد؟
104
الهام پاوه نژاد سریال مانکن
الهام پاوه نژاد به سریال مانکن اضافه شد
288
بیش از ۱۰۰ برنامه در چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو شرکت کردند
154
حمیدرضا آذرنگ نهنگ آبی
حمیدرضا آذرنگ: نهنگ آبی به ویرانگری دچار شده است
766
غلامرضا تختی
پرویز پرستویی: هیچ قدرتی نمی تواند آقا تختی را خراب کند!
539