جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

همراه اول سریال ممنوعه
تبلیغات
محمد معتمدی : من از کار فرهنگی در اینجا خسته شده ام

محمد معتمدی : من از کار فرهنگی در اینجا خسته شده ام

محمد معتمدی خواننده موسیقی ایرانی روز یکشنبه هشتم مرداد ماه ضمن انتشار عکسی با موضوع پاره شدن مجدد تابلوی آموزشگاه موسیقی خود، طی نوشته ای کوتاه در صفحه شخصی اش آورده بود: «امروز برای دومین بار تابلو آموزشگاه ما را پاره کردند. گفته بودند که دیگر مشکل ما حل شده ولی انگار مشکل خود من هستم. متاسفانه حقیقتی را یکی دو سال است نزد خود مخفی نگه داشته بودم ولی امروز به زبان می آورم: من از کار فرهنگی در اینجا خسته شده ام. دیگر توانش را ندارم. دریغ و افسوس برای خودم، مردمم و کشورم. از این سموم که بر طرف بوستان بگذشت/ عجب که بوی گلی هست و رنگ نسترنی»

محمد معتمدی در پی حواشی که این متن به دنبال داشت توضیح داد : از زمانی که چنین پستی را در صفحه شخصی ام منتشر کردم خیلی ها فکر کردند که بنده به دلیل این خستگی تصمیم به مهاجرت دارم در حالیکه من از همین جا چنین چیزی را به طور کامل رد کرده و تاکید می کنم دلیلی برای بیان چنین شایعاتی وجود ندارد. به قول بخشی از شعر فاضل نظری «کوچ تا چند!؟ مگر می‌شود از خویش گریخت/ بال تنها غم غربت به پرستوها داد» بنابراین من اصلا چنین حرفی را نزدم و نمی دانم چرا برخی از دوستان و مخاطبان چنین برداشتی را از نوشته ها کردند.

وی بیان کرد: من با این جملات فقط می خواستم اعلام کنم که از این شرایط خسته شدم زیرا قبلا که جوان تر بودم می توانستم با چنین مشکلاتی مبارزه کنم اما حالا که سنم بالاتر رفته احساس می کنم دیگر توان مقابله با موانع را ندارم و فضا را طوری می بینم که مقدار زیادی از انگیزه ها از بین می رود. من در دفعه اولی که تابلوی آموزشگاهم پاره شد از طریق یکی از نهادهای مرتبط با موضوع آموزشگاه پیگیر ماجرا شدم و خوشبختانه مشکل هم حل شد اما نمی دانم چگونه این اتفاق افتاد که کمتر از یک ماه از مراجعه بنده دوباره شاهد پاره شدن تابلوی آموزشگاه موسیقی ام هستم.

بیشتر بخوانید
اولین اجرای تابستانه ارکستر ملی ایران در عمارت چهلستون

معتمدی که طی ماه های قبل از فعال ترین خوانندگان موسیقی کشورمان بوده است، در پایان تصریح کرد: به اعتقاد من وقتی نهادی با فعالیت های یک موسسه فرهنگی در ارتباط است نباید برخورد فرهنگی را هم فراموش کند. من به هیچ عنوان قصد متهم کردن ندارم اما بر این باورم چنین کارهایی تجاوز به حریم و حرمت هنرمندان است. این اتفاقات واقعا من را دلخور می کند و فضا را به سمتی می کشاند که عرق چندین سال فعالیت در دوران جوانی در تنمان خشک شود.

دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به

سینما و تلویزیون

عملکرد مغز بازیگران
مغز بازیگران در زمان ایفای نقش چه عملکردی دارد؟
104
الهام پاوه نژاد سریال مانکن
الهام پاوه نژاد به سریال مانکن اضافه شد
285
بیش از ۱۰۰ برنامه در چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو شرکت کردند
154
حمیدرضا آذرنگ نهنگ آبی
حمیدرضا آذرنگ: نهنگ آبی به ویرانگری دچار شده است
765
غلامرضا تختی
پرویز پرستویی: هیچ قدرتی نمی تواند آقا تختی را خراب کند!
537