جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

سریال هیولا
دانلود تیتراژ فیلم آینه بغل امیرعباس گلاب

امیرعباس گلاب خواننده تیتراژ فیلم سینمایى آینه بغل شد

امیرعباس گلاب خواننده جوان و خوش آتیه موسیقى پاپ که به تازگى موفق به اخذ مجوز از وزارت ارشاد شده است، حضورش در فیلم سینمایى آینه بغل بعنوان خواننده تیتراژ را رسانه اى کرد.

وى که چندى پیش قطعه «بریم دریا» با ترانه اى از «بابک صحرایی» را منتشر کرده ، چندى بعد از رخ دادن بزرگترین اتفاق زندگى موسیقیایى اش در تازه ترین ساخته منوچهر هادى ، در جایگاه خواننده تیتراژ حضور پیدا کرده است .

او مدتى پیش حضورش در برنامه خندوانه کاملا سانسور شده بود و امیرعباس گلاب برای کسانى که بار اول او را از این قاب مى دیدند ، فردى ناشناخته باقى ماند و شاید تنها یک بار اسم او را از زبان احسان کرمى هنگام اتمام برنامه شنیدند و آن فکرى که رامبد جوان و عوامل برنامه در حمایت و معرفى از خواننده اى که به تازگى فعالیت مجازِ خود را شروع کرده بود را داشتند به خوبى به بار ننشست اما این بار با حضور در آینه بغل حضور رسمی خود را در عرصه خوانندگی تیتراژ و همچنین اذهان مردم بعد از سریال ستایش ، تثبیت خواهد کرد.

امیرعباس گلاب با انتشار پستى در صفحه رسمى اش خبر خوانندگى تیتراژ آینه بغل را عنوان کرد و طرفدارانش مشتاق شنیدن صداى گرم خواننده محبوبشان در سالن هاى سینما هستند.

فیلم سینمایى آینه بغل به کارگردانى منوچهر هادى و تهیه کنندگى منصور سهراب پور و امیر پروین حسینى با فیلنامه اى از بابک کایدان به روى پرده سینما خواهد رفت همچنین مدیر برنامه ریزى رسانه و تبلیغات آن به عهده روزبه معینى می باشد .

در خلاصه داستان این فیلم آمده است : قیمت آینه بغل ماشین بعضى ها معادل زندگى خیلى هاست .

شایان ذکر است امیرعباس گلاب در ٩ و ١٠ مرداد ماه طى چهار سانس به همت شرکت اکسیر نوین با مدیریت محمدرضا خانزاده میزبان طرفدارانش در سالن میلاد نمایشگاه بین المللى خواهد بود و علاقمندان برای حضور در این کنسرت میتوانند با مراجعه به سایت اکسیر کنسرت به نشانی Exirconcert.com مراجعه و نسبت به تهیه بلیت های خود اقدام نمایند.

دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به