جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

سریال هیولا همراه اول
تبلیغات
مهدی یراحی در برج میلاد به روی صحنه رفت
احترام که از حد بگذرد

موج احترام به خبرنگاران در شهرستان ها

بعد از شنیدن همهمه هایی مبنی بر برگزاری کنسرتی خاص توسط سیامک عباسی با حضور پنجاه مهمان ویژه در یکی از استان های سر سبز خطه شمال کوله بار برداشته و عزم سفر به رشت را تقویت کردم.پس از طی کردن ساعت ها راه برای رسیدن و پوشش اختصاصی این خبر به یکی از تاسف انگیزترین اتفاقات حوزه خبر بر خوردم که در کنسرت های مختص شهرستان علی الخصوص گیلان و بندرعباس به کرات شاهد عینی این چنین اتفاقاتی بوده ایم.
با ورود به سالن برگزاری کنسرت متوجه تالار عروسی شدم که برگزاری کنسرت در این تالار نه در شان مخاطبان هنر دوست گیلان بود و نه در شان هنرمندانی که به عشق طرفدارانشان برگزاری کنسرت در شهرستان را پذیرفته بودند.
چیزی به شروع کنسرت نمانده بود که من و دیگر دوستان خبرنگار و عکاسم که همگی از پایتخت جهت پوشش این خبر اعزام شدیم شوکه و سرخورده ترجیح دادیم برای حفظ شخصیتمان در روز خبرنگار سالن را به بهانه اعتراض ترک کنیم.
ماجرا از این قرار است که عوامل اجرایی تالار گلستان که گویا خود یکی از تهیه کنندگان این برنامه نیز بود پس از یک ساعت انتظار و بعد از ورود همگان به سالن و اجرای اولین ترک از این هنرمند مردم دوست جایی برای خبرنگاران مشخص نشده بود.این در حالی بود که خبرنگاران و عکاسان سردرگم در لابی این تالار منتظر بودند تا هماهنگی ها ایجاد شود اما گویا عوامل اجرایی این تالار فراموش کرده بودند که کسانی منتظرشان هستند و با وجود هماهنگی های قبلی این چنین به جایگاه و شانیتشان در روزی که به نامشان نامگذاری شده است به راحتی توهین می کنند.
دوست خبرنگار و عکاس از رسانه همکار این بی احترامی را طاقت نیاورد و سالن را بی معطلی ترک کرد اما من مانده م تا ببینم خاتم این ماجرا چیست.
پس از انتظارهای فراوان و اعتراض بنده نسبت به این عمل ناشایست با جوابی مواجه شدم که در نوع خود جالب و بی سابقه بود.
گفتند که بروید و هرکجا صندلی خالی بود بنشینید باز اعتراض من به این ماجرا منجر به این شد تا تهیه کننده همگام با من بیاید و صندلی خالی نشانم دهد. صندلی که در اعماق تالار بود.
در نظر داشته باشید که این تالار فاقد استانداردهای نور و صدا و صندلی برای برگزاری کنسرت است و نشستن در اعماقش یعنی خواننده و صدایش را باید نادیده گرفت.

بیشتر بخوانید
آلبوم جدید کاکوبند به نام دنیای نو منتشر میشود

منبع: واریته

دسته ها:
برچسب ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به

شبکه نمایش خانگی

فیلم رقص روی شیشه مهتاب کرامتی
دانلود سریال رقص روی شیشه با لینک مستقیم و کیفیت عالی
29,707
دانلود سریال نهنگ آبی
دانلود سریال نهنگ آبی با لینک مستقیم
260,658
قسمت دوم دانلود سریال هیولا
دانلود سریال هیولا با کیفیت عالی و لینک مستقیم
166,976
خنجری سالهای دور از خانه
دانلود سریال سالهای دور از خانه با کیفیت عالی و لینک مستقیم
4,000
مغزهای کوچک زنگ‌ زده
دانلود فیلم مغزهای کوچک زنگ زده با لینک مستقیم
691,085