جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
کنسرت ارکستر ملی ایران با اجرای محمد اصفهانی

کنسرت ارکستر ملی ایران با اجرای محمد اصفهانی

کنسرت ارکستر ملی ایران به رهبری فریدون شهبازیان و اجرای با  محمد اصفهانی شامگاه جمعه در تالار وحدت تهران به روی صحنه رفت

رهبر ارکستر ملی با همراهی و حضور محمد اصفهانی در تازه ترین کنسرت این مجموعه موسیقایی از اجرای قطعات منتخب آلبوم «تنها ماندم»، «هفت سین» و سه اثر از خودش رونمایی کرد.

فریدون شهبازیان رهبر ارکستر ملی ایران در تازه ترین کنسرت ارکستر ملی روزهای ۳۱ فروردین و اول اردیبهشت ماه سال جاری با خوانندگی محمد اصفهانی در تالار وحدت تهران روی صحنه رفت و روزهای ۱۴ و ۱۵ اردیبهشت نیز همین برنامه در تالار وحدت میزبان علاقه مندان موسیقی ایرانی است.

فریدون شهبازیان در تشریح جزییات کنسرت پیش روی ارکستر ملی توضیح داد:

اجرای سه اثر از من و قطعاتی منتخب از آلبوم های «تنها ماندم» به آهنگسازی زنده یاد همایون خرم و تنظیم آقای کامبیز روشن روان و آلبوم «هفت سین» بخش با کلام کنسرت را تشکیل می دهند. اجرای چند اثر بی کلام از حسین دهلوی و بنده نیز بخش دیگری از کنسرت ارکستر ملی را تشکیل می دهد.

ارکستر ملی به رهبری فریدون شهبازیان برای اولین بار در جریان برگزاری سی و دومین جشنواره موسیقی فجر به خوانندگی علیرضا افتخاری دور جدید فعالیت های خود را آغاز کرد و پس از آن در تهران و چند شهرستان کنسرت های متعددی را برگزار کرد.

دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
اشتراک
اعلام کردن به
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
خواندن همه نظرات