جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
کنسرت محمد علیزاده 96

محمد علیزاده همچنان موفق به روی صحنه کنسرت

محمد علیزاده خواننده موسیقی پاپ کشورمان در تاریخ 11،12 و 13 شهریور ماه در نمایشگاه بین المللی تهران طی 6 سانس به روی صحنه رفت.

کنسرت محمد علیزاده به همت موسسه فرهنگی هنری ایرانگام و به تهیه کنندگی «صدرالدین حسین خانی» با قطعه «برگرد» آغاز شد تا علاقمندان حاضر در سالن کنسرت شبی پرانرژی را پیش رو داشته باشند، اخیرا به دلیل بیماری عفونی وی در بیمارستان بستری و باعث لغو کنسرت محمد علیزاده در شهرستان های کردستان و کرمانشاه شده بود.

کنسرت محمد علیزاده 96

 آهنگ برادر که تیتراژ سریالی به همین نام بود اجرا و بعدازآن «این اولین باره» به نوبت برای طرفداران اجرا و به عاشقان تقدیم شد.
«گاهی بخند» ، «کجا میری» انتخاب‌های بعدی علیزاده برای اجرا بود و در ادامه نوبت به آهنگ هیت آلبوم گفتم نرو به نام «عشقم این روزا» رسید که همراه با نور موبایل‌ها به زیبایی نواخته شد.  محمد علیزاده قبل از این قطعه در مورد جمله دوست دارم صحبت کرد که این جمله می‌تواند معجزه کند ولی این روزها تعابیر دیگری دارد.
تک قطعه ای از آلبوم نرو به نام «بی‌معرفت» در ادامه برنامه اجرا و بعدازآن «فکرشم نکن» و «بی‌حوصله» شنیدنی شد.
کنسرت محمد علیزاده 96
قطعه «ماه‌عسل 96» که تیتراژ این برنامه در ماه مبارک رمضان امسال بود به اجرا درآمد و این خواننده آن را به خدا تقدیم کرد. محمد علیزاده قبل از اجرای این آهنگ در مورد خدا سخن گفت که هرچه در موسیقی به دست آورده از لطف خداوند بوده است و از بی‌مهری‌ها و قضاوت‌های این روزها گلایه کرد.
کنسرت محمد علیزاده 96
در قسمت شوتایم، این خواننده اعضای گروه را معرفی کرد که اجرا گروه انرژی خاصی به سالن بخشید.
لازم به ذکراست که حضور نوازنده 19 ساله کیبورد پوریا فیروزی از نکات جالب‌توجه بود و بعدازآن قطعه پرطرفدار «همینه که هست» که همراه با نورافشانی اجرا و با درخواست اجرای دوباره این آهنگ توسط مردم همراه شد.
کنسرت محمد علیزاده 96
محمد شعبانی (پرکاشن) ، علی شهبازی (گیتار الکتریک) ، علی پور نگهبان (گیتار بیس) ، بهمن میرزا زاده (بوزوکی و گیتار اسپانیش) ، ایمان ذاکری (درامز) ، داوود اریکه ( ساکسیفون و کلارینت و فلوت) ، اشکان موسوی (ویولن) ، پوریا فیروزی (کیبورد) ، اشکان صدیق آذر (سینتی سایزر) ، کیانوش علی محمدی ( بک وکال) به رهبری امیرحسین اویسی نوازنده کیبورد و پیانو تشکیل می‌دادند.
لازم به ذکر است که درحال حاضر طبق اعلام مدیر برنامه وی خدا را شکر حال محمد علیزاده رو به بهبود است و کنسرت های تابستانی نیز از سر گرفته خواهد شد.
دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
اشتراک
اعلام کردن به
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
خواندن همه نظرات