جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

همراه اول سریال ممنوعه
تبلیغات
استاد نادر گلچین

مرادخانی: مردم برای استاد نادر گلچین دعا کنند

عصر روز سه‌شنبه ۷ شهریور ماه علی مرادخانی معاون امور هنری وزیر ارشاد، فرزاد طالبی مدیرکل دفتر موسیقی و سید عباس سجادی مدیرعامل بنیاد آفرینش‌های هنری نیاوران با حضور در بیمارستان گاندی به عیادت استاد نادر گلچین رفتند.

به گزارش واریته، در حاشیه عیادت از استاد گلچین، علی مرادخانی گفت: طبق گفته پرستارها و مراقبت‌کنندگان از استاد گلچین، وضعیت استاد نادر گلچین در روز سه شنبه به حالت ثابت و پایدار رسیده اما از آن‌جایی که شرایط تغذیه کردن برای ایشان امکان‌پذیر نیست، خروج عفونت از ریه و تداوم درمان استاد معطل مانده است.

معاون امور هنر وزارت فرهنگ و ارشاد ادامه داد: من در بیمارستان گاندی با خانواده استاد گلچین صحبت کردم و دختر ایشان گفتند که به دلیل عدم توانایی جسمی استاد، موافق نبوده‌اند که استاد در این شرایط ادامه دوره‌های درمانی را بگذرانند.

علی مرادخانی افزود: ما در تلاش هستیم تا بتوانیم از طریق دوستان‌مان در وزارت بهداشت و با همت شخص خود آقای دکتر هاشمی محلی را برای نگهداری و مراقبت بیشتر از استاد گلچین در نظر بگیریم تا حال استاد به یک حالت خوب و ثابت نزدیک شود تا برای ایشان ریکاوری و درمان اتفاق بیفتد.

مرادخانی در پایان گفت: اهالی هنری خیلی نگران استاد گلچین هستند. امیدوارم خدا به ایشان شفاء عنایت نماید، مردم عزیزمان برای استاد گلچین دعا کنند.

فرزاد طالبی مدیرکل دفتر موسیقی نیز در حاشیه این عیادت بیان کرد: ما دوست نداریم استاد گلچین که نمد تلاش، کار و مقاومت هستند را در این وضعیت ببینیم. استاد گلچین را همه دوست دارند و امیدوارم همیشه سالم و سلامت باشد. برای ایشان آرزوی سلامتی دارم.

بیشتر بخوانید
محمدرضا شجریان فراتر از موسیقی

همچنین سید عباس سجادی مدیرعامل بنیاد آفرینش‌های هنری نیاوران نیز عنوان اظهار داشت: متأسفانه بیماری قبلی استاد نادر گلچین که ۷-۸ سال پیش گریبان‌ ایشان را گرفته، عود کرده و شرایط جسمی ایشان خیلی تحلیل رفته است.

سجادی ادامه داد: استاد گلچین نیاز به طی کردن مراحل شیمی درمان دارند، اما متأسفانه شرایط جسمی استاد این اجازه را به ایشان نمی‌دهد و فرزندان‌شان هم ترجیح می‌دهد که ایشان اذیت نشوند. امیدوارم شرایط به گونه‌ای پیش برود که سلامت استاد به ایشان برگردد.

 

منبع: هنرآنلاین

دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به