جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

رئیس جمهور آمریکا توسط شورای جهانی سفر هشدار جدی گرفت

رئیس جمهور آمریکا توسط شورای جهانی سفر هشدار جدی گرفت

رئیس جمهور آمریکا توسط شورای جهانی سفر هشدار جدی گرفتReviewed by آرمین اسرافیلی on Feb 18Rating:

رئیس جمهور آمریکا با هشداری از سوی رئیس شورای جهانی سفر و گردشگری به دلیل در پیش گرفتن سیاست های انزواگرایانه در سایه قانون مهاجرتی جدیدش، مواجه شد رئیس شورای جهانی سفر و گردشگری، «دیوید اِسکوسیل»، در جریان کنفرانسی در لس آنجلس تصمیم جدید ترامپ که جلوگیری از ورود اتباع ۷ کشور به آمریکاست را یک فاجعه برای گردشگری این کشور دانست و حتی آن را با فاجعه تروریستی ۱۱ سپتامبر مقایسه کرد.

وی ادامه داد:

آمریکا در خطر قرار گرفتن در مسیری است که پس از حملات ۱۱ سپتامبر در آن قرار داشت و منجر به یک دهه رکود اقتصادی در بخش گردشگری و سفر شد. سیاست‌های سختگیرانه در صدور ویزا موجب شد گردشگری آمریکا در دهه پس از ۱۱ سپتامبر با ضرر و زیان ۶۰۰ میلیارد دلاری مواجه شود و بین سال‌های ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۹ در مجموع ورود گردشگران خارجی به خاک آمریکا ۹ درصد نزول یافت. دولت «ترامپ» در مسیری حرکت می‌کند که خطر بزرگی صنعت گردشگری و سفر آمریکا را تهدید می‌کند، صنعتی که ۸ درصد از تولید ناخالص کلی و ۱۰ درصد از اشتغال را به خود اختصاص می‌دهد.

رئیس شورای جهانی سفر و گردشگری همچنین گفت:

هتل‌ها و آژانس‌های مسافرتی پس از فرمان مهاجرتی «ترامپ» از کاهش رزروهای بین‌المللی خبر داده‌اند و از رئیس جمهور خواسته‌اند اقداماتی در این راستا انجام دهد.

دیوید اِسکوسیل از ترامپ خواست که قبل از آن که تصمیمی بگیرد به عواقب آن فکر کند. او گفت ترامپ باید سال هایی که در صنعت گردشگری آمریکا از دست رفته در نظر بگیرد و این را بداند که می توان از تکنولوژی برای مبارزه با تروریسم استفاده کرد. ترامپی که وعده ی شغل بیشتر و رفاه را به مردمانش داده، چطور می تواند صنعت پول سازی همچون گردشگری را نادیده بگیرد. سفر، می تواند برای آمریکا دلارهای زیادی متولد کند چرا که در هر سفر، مردم دلارهای زیادی را خرج می کنند.

دیوید اِسکوسیل در بخش دیگری از صحبت هایش گفت که صنعت گردشگری با برداشتن موانع و راحت کردن سفر، رونق می گیرد. همین صنعت گردشگری است که میان مردم مختلفی که آداب و رسوم مختلف دارند، پیوند بر قرار می کند. گردشگری، صنعتی است که می تواند بسیار پول ساز باشد.

Download WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes Free
online free course
دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به