جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

فیلم han solo

تصاویری از فیلم Han Solo که لو رفت

تصاویر جدیدی از فیلم Han Solo فاش شده است که در آنها برای اولین‌بار شخصیت وودی هارلسون و احتمالا امیلیا کلارک را مشاهده می‌کنیم.

 

وب‌سایت TMZ اخیرا تصاویر جدیدی از فیلم مورد انتظار هان سولو (Han Solo) منتشر کرده است. در این تصاویر علاوه بر اینکه برای اولین‌بار می‌توانیم آلدن ارنرایک (Alden Ehrenreich) را در لباس هان سولو مشاهده کنیم، شاهد حضور شخصیت‌ها و همراه‌های این دزد فضایی نیز هستیم.

در این تصاویر شخصیت چویی در کنار هان سولو دیده می‌شود. با این حال، انتظار می‌رود که طریقه آشنایی چویی و هان سولو را در فیلم Han Solo نیز مشاهده کنیم. علاوه بر این، در این تصاویر وودی هارلسون را نیز مشاهده می‌کنیم. او نقش بکت را در این فیلم بر عهده دارد که مربی و مشاور هان سولو است. اما در این تصاویر یک شخصیت زن نیز دیده می‌شود که هویت آن چندان مشخص نیست. با این حال، انتظار می‌رود که این شخص امیلیا کلارک، بازیگر سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) باشد؛ اما خیلی دشوار است که با اطمینان، هویت این شخصیت را تایید کنیم.

فیلم han solo

 

فیلم han solo

 

در ماه گذشته، کمپانی لوکاس فیلم با انتشار خبری اعلام کرد که با کریستوفر میلر (Christopher Miller) و فیل لرد(Phil Lord) که کارگردانی فیلم مورد انتظار هان سولو را بر عهده داشته‌اند، قطع همکاری کرده است. هنوز دلیل این اتفاق مشخص نشده است اما یک روز پس از این ماجرا، لوکاس فیلم اعلام کرد که ران هاوارد به عنوان کارگردان جدید فیلم Han Solo انتخاب شده است. طبق گفته  وب سایت TMZ، این تصاویر فاش‌شده متعلق به زمان قبل از جدایی میلر و لرد است و هنوز فیلمبرداری این فیلم با حضور هاوارد آغاز نشده است. طبق گفته کاتلین کندی، رئیس لوکاس فیلم، فیلمبرداری این فیلم از امروز ۱۰ جولای از سر گرفته می‌شود.

فیلم Han Solo در حال حاضر قرار است در تاریخ ۲۵ می ۲۰۱۸ (۴ خرداد ۱۳۹۷) اکران شود، به زودی خبرهای تکمیلی منتشر خواهد شد.

Free Download WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
free online course
ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به