جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

سریال هیولا
هفت بیجار/قسمت سوم

هفت بیجار/قسمت سوم

سلامی گرم خدمت تمامی خوانندگان فهیم رسانه ی واریته و درودی ویژه به تک تک دنبال کنندگان بخش سینمایی هفت بیجار.در ابتدا و پیش از این که بسته ی خبری این هفته را آغاز کنیم بابت غیبت هفته ی گذشته از همه ی شما بزرگواران پوزش می طلبیم.باشد که از این پس بدون هیچ وقفه ای هر هفته ، توفیق دیدار شما برای ما از این طریق حاصل شود.پس بی درنگ و بدون فوت وقت بیشتر برویم سراغ هفت بیجار سوم.

 

تعیین تکلیف ششمین دوره جشنواره کوتاه حسنات

 

هفت بیجار/قسمت سوم

اختتامیه ششمین دوره جشنواره فیلم کوتاه حسنات اصفهان در روز چهارشنبه ۱۸ اسفند ماه درحالی بر گذار شد که این جشنواره برگزیدگان خویش را معرفی نمود. «حفره مشترک» در بخش داستانی ساخته اسما ابراهیم زادگان از تهران  به عنوان اثر برتر در این بخش موفق به دریافت لوح سپاس، یادمان جشنواره و جایزه نقدی شد.در بخش مستند نیز «قصه یک مرد» ساخته عطا مهراد و سیاوش جمالی از تهران موفق به دریافت لوح سپاس، یادمان جشنواره و جایزه نقدی شد. هم چنین در بخش پویا نمایی این جشنواره «لایت سایت» به عنوان اثر برتر معرفی و لوح سپاس،یادمان جشنواره و جایزه نقدی را دریافت کرد.

 

آخرین اخبار از وضعیت تهیه کننده ی سریال شهرزاد

 

هفت بیجار/قسمت سوم

کاظم پالیزدار دبیر ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در مصاحبه ای با خبرگزاری فارس توضیحاتی پیرامون آخرین وضعیت محمد امامی تهیه کننده سریال شهرزاد ارائه کرد.پالیزدار در خلال این مصاحبه صحبتی راجع به مبلغ بدهی امامی نکرد و تنها اعلام داشت :

آقای محمد امامی بدهکار هستند.بدهی شان را پرداخت کنند قطعا آزاد خواهند شد.امامی پیش از سریال شهرزاد سابقه حضور به عنوان سرمایه گذار در پروژه هایی هم چون«خوب،بد،جلف» «تابو»،«ابد و یک روز» و «کاناپه» را دارد. امامی به علت آنچه دخالت در فساد مالی صندوق ذخیره فرهنگیان عنوان شده دستگیر شده است.

 

تغییر در راس سینما/ایوبی رفت،حیدریان آمد

 

هفت بیجار/قسمت سوم

پس از هیایو فراوان بالاخره در روز ۱۶ اسفند ماه ، محمد مهدی حیدری،مشاور عالی وزیر فرهنگ جای حجت الله ایوبی را در ریاست سازمان سینمایی گرفت. پس از عدم حضور حجت الله ایوبی در رونمایی از مجموعه عکس‌های متحرک سی‌و‌پنجمین جشنواره فیلم فجر خبرگزاری مهر در خبری از استعفای حجت الله ایوبی خبر داد که رییس سازمان سینمایی در مصاحبه‌ای که با خبرگزاری فارس انجام داد این امر را تکذیب کرده و گفت در دفتر کارش حضور دارد. تا آنکه در روز ۱۷ اسفند ماه این امر به صورت رسمی اعلام شد. همچنین صالحی امیری گفت که از ایوبی دعوت کرده است که به عنوان مشاور در وزارت ارشاد حضور داشته باشد.

 

بخت آشغال های دوست داشتنی باز می شود

 

هفت بیجار/قسمت سوم

آشغال‌های دوست داشتنی، همراه همیشگی جشنواره در فجر سال های گذشته امروز توسط محسن امیریوسفی در جشنواره بین المللی فیلم فجر ثبت نام شد. امیر یوسفی در حالی برای اولین بار اقدام به ثبت نام آخرین ساخته اش در جشنواره جهانی فیلم فجر کرد که در چهاردوره گذشته از نمایش فیلمش در جشنواره ملی فیلم فجر جلوگیری شده بود. اما بر خلاف سال‌های گذشته این بار امید می‌رود فیلم مجوز نمایش بگیرد.

این فیلم که داستانش در حال و هوای سال ۱۳۸۸ می‌چرخد همواره موافقان و مخالفانی برای خود داشته است. دو ماه پیش نیز فیلم برای هیات انتخاب به نمایش در آمد و با آنکه موافقان زیادی برای نمایش داشته است امکان حضور در جشنواره فجر را پیدا نکرد. شنیده ها حاکی از آن است که با تغییراتی که یوسفی در نسخه نهایی داده است امکان نمایش فیلم بسیار بالا رفته است.

 

تازه ترین اثر کامبوزیا پرتوی در دست احداث

 

هفت بیجار/قسمت سوم

کامبوزیا پرتوی، پس از گذشت ۱۲ سال از نخستین اثر سینمایی اش، «کافه ترانزیت» دوباره هوس فیلم سازی کرده و تصویر برداری فیلم جدیدش به نام «کامیون» را کلید زده است.این در حالی است هم چنان خبری از داستان این فیلم به گوش نمی رسد.سعید آقاخانی، نیکی کریمی،تروسکا جولا، رامین راستاد و نسرین مرادی از جمله بازیگرانی هستند که در «کامیون» ایفای نقش خواهند کرد.گفتنی است که پرتوی علاوه بر کارگردانی ،تهیه کنندگی این اثر را نیز بر عهده دارد.

 

هفت بیجار/قسمت سوم

خوب بد جلف همانند هفته های گذشته هم چنان پیش تاز بوده و با اختلاف به صدر جدول فروش تکیه زده است.اوضاع اکران آخر سال چنگی به دل نمیزند و فروش هفتگی فیلم ها رقم قابل توجهی را نشان نمی دهد.ظاهرا باید منتظر سال جدید و اکران های نوروزی باشم تا با حضور فیلم های جدید وضعیت اکران تکانی جدی به خود ببیند.

 

فیلمهفته نمایشتعداد سالنفروش هفتگیفروش کل
خوب، بد ، جلف۳۱۵۶۸۱۹,۱۹۳,۰۰۰۴,۱۴۹,۸۰۰,۰۰۰ تومان
مبارک(رئال انیمیشین)۳۱۰۹۱۷۳,۷۰۷,۰۰۰۸۸۹,۲۸۸,۰۰۰ تومان
هلن۲۵۶۶۱,۱۶۸,۰۰۰۲۱۱,۶۳۷,۰۰۰ تومان
سلام بمبئی۱۳۲۵۴۸,۰۴۹,۰۰۰۱۳,۵۷۳,۶۰۴,۰۰۰ تومان
هفت ماهگی۹۲۶۴۷,۳۷۳,۰۰۰۲,۵۷۵,۶۷۷,۰۰۰ تومان
افسونگر۳۵۱۳۵,۱۰۱,۰۰۰۲۰۵,۹۶۷,۰۰۰ تومان
خانه ای در خیابان چهل و یکم۸۱۷۲۶,۶۵۵,۰۰۰۹۲۶,۵۰۹,۰۰۰ تومان
شاباش۸۲۵۲۳,۰۲۳,۰۰۰۵۸۲,۴۳۲,۰۰۰ تومان
ماحی۳۲۱۲۲,۶۷۳,۰۰۰۱۳۳,۱۸۳,۰۰۰ تومان
نبرد خلیج فارس(انیمیشن)۲۷۱۰,۳۱۸,۰۰۰۲۶,۲۴۵,۰۰۰ تومان

 

 

 

به پایان آمد این دفتر حکایت هم چنان باقیست…

 

 

 

ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به