جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
چارسوی تمام نا تمام پالت

آلبوم تمام ناتمام پالت

جشن امضای آلبوم «تمام ناتمام» گروه پالت، در آخرین هفته سال 95 با حضور علاقه‌مندان این گروه در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

در این مراسم، پالتی‌ها بعد از مدتی طولانی دوباره توانستند با مخاطبان خود دیدار صمیمانه‌ای داشته باشند و به این ترتیب آخرین روزهای سال جاری را در کنار هم با موسیقی و کتاب و عکس یادگاری سپری کنند.
آلبوم تمام ناتمام که روز سه‌شنبه 10 اسفند منتشر شد، مجموعه‌ای شامل اولین کنسرت تصویری گروه و یک آلبوم EP است که به تهیه‌کنندگی احسان رسول‌اف و توسط نشر موسیقی «نوفه» در دو نسخه بوکلت (فروشگاهی) و ولت (مویرگی) توسط پخش «هنر اول» روانه بازار موسیقی شده است.
یکی از نکات قابل توجه این مراسم، حضور کتاب‌های متنوعی بود که اعضای پالت و طرفدارانشان همراه خود آورده بودند تا همانطور که از پیش قول داده بودند، از طریق طرح دست به دستِ سایت شیپور، آنها را به عنوان هدیه نوروزی به دست افراد در نقاط مختلف ایران برسانند.

پالتی‌ها در این برنامه، اجرای زنده هم داشتند و با اضافه شدن پیمان حاتمی (گیتار الکتریک) و مهرداد علیزاده (پرکاشن) به گروه، توانستند صدای موسیقایی جدیدی به گوش مخاطبان خود برسانند و به این ترتیب کمی آنها را با رنگ موسیقایی آلبوم سوم گروه آشنا کنند. پالت با اجرای «لیلی جان»، «تمام ناتمام»، «نرو بمان» و «صدایم کن»، درواقع تمام قطعات تازه‌ترین آلبوم خود را با همراهی پرشور مخاطبانشان اجرا کرد.

در ادامه مراسم، احسان رسول‌اف با اشاره به این موضوع که آلبوم صوتی-تصویری «تمام ناتمام»، در کمتر از یک ماه تولید شد و به مرحله انتشار رسید، آن را حاصل همکاری شبانه‌روزی یک تیم حرفه‌ای دانست و از تک‌تک کسانی که برای انتشار این آلبوم به آنها کمک کرده بودند، قدردانی کرد. در انتهای مراسم هم جشن امضای آلبوم برگزار و منجر به تشکیل صف‌های طولانی مردم برای گرفتن امضا و عکس یادگاری با اعضای گروه شد که همین امر باعث شد این مراسم که قرار بود ساعت 19:30 به پایان برسد، تا ساعت 21:30 ادامه پیدا کند.
از دیگر نکات قابل توجه این برنامه، صحنه‌آرایی جذاب و نظم و ترتیب مناسبی بود که علیرغم حضور گسترده و پرتعداد مخاطبان، در کمال آرامش و انسجام برگزار شد.

دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
اشتراک
اعلام کردن به
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
خواندن همه نظرات