جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

همراه اول سریال ممنوعه
تبلیغات
روح والت دیزنی در دیزنی لند

آیا دیزنی لند یک مکان تسخیر شده است؟

دنیا پر از معماهای عجیب و اسرارآمیز است. بسیاری از آن‌ها قابل حل هستند، اما تعداد زیادی هم هرگز حل نمی‌شوند و احتمالا نخواهند شد. این راز‌ها می‌توانند هرچیزی را از قتل‌ها تا افراد گمشده در برگیرند.

هنوز برای ارواح و بشقاب پرنده‌های زیادی هیچ توضیحی وجود ندارد. همیشه افراد بدبینی هستند که سعی می‌کنند این داستان‌ها را انکار کنند، اما وقتی مدرک ویدئویی وجود دارد قضیه سخت می‌شود. ولی گاهی مدرک ویدئویی نیز برای حل یک معما کافی نیست و راز‌ها همیشه یک راز باقی می‌مانند. این راز‌ها شک و بدبینی همه ما را برمی انگیزند، اما باور کردن این چیزهای عجیب هم جالب است. انسان‌ها از چیزی که نمی‌دانند می‌ترسند؛ به همین دلیل سعی می‌کنند همه چیز را با توضیحاتی که برایشان آشناست استدلال کنند. بااین حال جالب می‌شود که سعی کنیم چیزهای جدید در آن‌ها کشف کنید. چه کسی می‌داند در سال‌های بعد چه اتفاقی می‌افتد.

دیزنی لند یک مکان جادویی است. یکی از دوربین‌های امنیتی که در این پارک نصب است چیز عجیبی را نشان داد. خالق برخی از مشهورترین کارتون‌های جهان کمی پس از افتتاح اولین دیزنی لند درگذشت؛ بنابراین او نمی‌تواند محصول نهایی چیزی که سال‌ها روی آن کار کرده بود را ببیند. او برای ساخت دیزنی لند تلاش زیادی کرد، اما نتوانست از آن لذت ببرد.

روح والت دیزنی در دیزنی لند

در دوربین‌های امنیتی روحی دیده می‌شود که در پارک راه می‌رود. نه یک دوربین بلکه ۵ دوربین از این روح فیلمبرداری کرده اند. بسیاری معتقدند که این روح والت دیزنی است که در پارک قدم می‌زند و از آنچه ایجاد کرده لذت می‌برد. پارک بسته بود و کسی در آن حضور نداشت و حالت راه رفتن روح نیز شبیه والت دیزنی بود.

شاید ندونید که هر سال افراد زیادی در دیزنی لند تصادف میکنن و مجروح میشن یا بچه هایی که گم میشن و سالم پیدا نمیشن و اتفاقات بد دیگه ای که توی پارک میفته شاید با خودتون بگید دیزنی لند پر از میکی ماوس های خندانه و چرا باید تسخیر شده باشه؟ اما حقیقتی هست که احتمالا درباره دیزنی لند نمیدانید: صدها جسد در دیزنی لند وجود دارد.

به طور دقیق تر، خاکستر های انسان زیادی در دیزنی لند وجود داره و بعضی خاکستر دوستان و آشنایان مُرده ها رو در دیزنی لند میریزند. سال ٢٠٠٧ زنی دیده شد که داشت خاکستر زیادی رو میریخت و البته کسی جلوش رو نگرفت یا حتی در بعضی قسمتهای دیزنی لند (مثلا دزدان دریایی کارائیب) از جمجمه ها و استخوان های واقعی استفاده شده دو مسیر ترن در دیزنی لند هست که تصادف های زیادی در اونها اتفاق میفته و این دو مسیر، دقیقا مسیرهایی هستند که بیشتر مردم (وقتی که سوار ترن شدن) خاکسترشون رو اونجا میریزند.

منبع: variety

دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 2
avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
نوبتیمهتاب Recent comment authors
  Subscribe  
جدید ترین قدیمی
اعلام کردن به
مهتاب
مهتاب

خیلی ترسناکه اینجوری

نوبتی
نوبتی

خیلی جال بود
ممنون

موسیقی

رضا صادقی
انتقاد رضا صادقی به پرحاشیه ترین جشنواره موسیقی فجر
267
متن آهنگ سفارشی یاس
آهنگ سفارشی یاس در سریال رقص روی شیشه حذف شد!
933
سعید کرد مافی
مقاله مدرس موسیقی ایرانی برنده جایزه جهانی مجمع موسیقی شناسی یونان شد
168
آلبوم و امیرفرهنگ اسکندری و زکریا یوسفی
آلبوم «و» روایتی نو بر مبنای نشانه‌ موسیقی شرق
561
دو نوازی کمانچه و دودوک
اجرای دو نوازی کمانچه و دودوک در ۵ شهر ایران
284