جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

برندگان جایزه اسکار 2018

درخشش جدیدترین ساخته دل‌ تورو در اسکار ۲۰۱۸

روز گذشته از نامزدهای بزرگ‌ترین رویداد سینمایی سال رونمایی شد. با واریته همراه باشید تا مروری داشته باشیم بر تمامی نامزد‌های اسکار ۲۰۱۸.

نامزد‌های اسکار ۲۰۱۸ دقایقی پیش معرفی شدند؛ کارگردان اسپانیایی، گیلرمو دل‌ تورو (Guillermo Del Toro) با جدیدترین ساخته‌اش، The Shape of Water توانست رکورد نامزدی امسال را شکسته و با ۱۳ شاخه، پیشتاز باشد.

در این میان شاهد آثار بزرگ دیگر سال که پیش از این نامزدی آن‌ها در نامزد‌های اسکار ۲۰۱۸ پیش‌بینی شده بود نظیر Get Out ،Lady Bird ،Darkest Hour ،Three Billboards Outside Ebbing, Missouri و حتی Dunkirk نیز باشیم. شاخه بهترین فیلم سال شامل مهم‌ترین آثار سینمایی امسال نیز Call Me By Your Name، Darkest Hour ،Dunkirk ،Get Out ،Lady Bird ،The Shape Of Water بوده اند.

از میان بازیگران مردی که در فیلم‌ها خوش درخشیدند می‌توان به گری اولدمن (Gary Oldman) (برای فیلم Darkest Hour)، دنیل کالویا (Daniel Kaluuya) (برای فیلم Get Out)، دنیل دی لوییس (Daniel Day-Lewis) (برای فیلم Phantom Thread) و همچنین در بخش بازیگران زن نیز سالی هاوکینز (Sally Hawkins) (برای فیلم The Shape Of Water)، فرانسیس مک دورماند (Frances McDormand) (برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri) و البته مارگوت رابی (Margot Robbie) (برای فیلم I, Tonya) در کنار سایر نامزدهای این بخش‌ها اشاره کرد. در ادامه توجه شما را جلب می‌کنیم به لیست کاملی از تمامی نامزد‌های اسکار ۲۰۱۸. لازم به ذکر است که ۹۰مین مراسم اسکار در یک شنبه چهارم مارچ برگزار می‌شود.

 

بهترین فیلم سال:

Call Me By Your Name

Darkest Hour

Dunkirk

Get Out

Lady Bird

Phantom Thread

The Post

The Shape Of Water

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 

بهترین کارگردان:

گیرمو دل تورو ⁣ برای فیلم The Shape Of Water

کریستوفر نولان ⁣برای فیلم Dunkirk

گرتا گرویگ ⁣برای فیلم Lady Bird

⁣جردن پیل برای فیلم Get Out

پل توماس اندرسون برای فیلم Phantom Thread

 

بهترین بازیگر نقش اول زن:

فرانسس مک‌دورمند برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

سیرشا رونان برای فیلم Lady Bird

سالی هاوکینز برای فیلم The Shape Of Water

مریل استریپ برای فیلم The Post

مارگو رابی برای فیلم I, Tonya

 

بهترین بازیگر نقش اول مرد:

گری اولدمن برای فیلم Darkest Hour

دنیل دی لوئیس برای فیلم Phantom Thread

تیموتی شَلِمی برای فیلم Call Me by Your Name

دنیل کالویا برای فیلم Get Out

دنزل واشنگتن برای فیلم Roman J. Israel, Esq.

 

بهترین فیلمنامه غیر اقتباسی:

امیلی وی گوردون و کامیل نانجیانی برای فیلم The Big Sick

جردن پیل برای فیلم Get Out

گرتا گروینگ برای فیلم Lady Bird

گیلرمو دل تورو و ونسا تایلر برای فیلم The Shape of Water; بر اساس داستانی از گیلرمو دل تورو

مارتین مک دوناگ برای فیلم Three Billboards outside Ebbing, Missouri

 

بهترین فیلمنامه اقتباسی:

جیمز ایوری برای فیلم Call Me by Your Name

اسکات نوستدتر و مایکل اچ وبر برای فیلم The Disaster Artist

اسکات فرانک ،جیمز من گلد و مایکل گرین برای فیلم Logan؛ بر اساس داستانی از جیمز من گلد

آرون سورکین برای فیلم Molly’s Game

ویرجیل ویلیامز و دی ریز برای فیلم Mudbound

 

بهترین انیمیشن بلند:

The Boss Baby

The Breadwinner

Coco

Ferdinand

Loving Vincent

 

بهترین ترانه:

Mudbound

Call Me By Your Name

Coco

Marshall

The Greatest Showman

 

بهترین مستند بلند:

Abacus

Faces Places

Icarus

Last Men In Aleppo

Strong Island

 

بهترین مستند کوتاه:

Edith & Eddie

Heavne Is A Traffic Jam

(Heroin(e

 

بهترین فیلم خارجی زبان:

On Body & Soul از مجارستان

Loveless از روسیه

The Square از سوئد

A Fantastic Woman از شیلی

The Insult از لبنان

 

بهترین بازیگر مکمل مرد:

ویلم دفو برای فیلم The Florida Project

سم راکوِل برای فیلم Three Billboards outside Ebbing, Missouri

ریچارد جنکینکز برای فیلم The Shape of Water

کریستوفر پلامر برای فیلم All the Money in the World

وودی هرلسون برای فیلم Three Billboards outside Ebbing, Missouri

 

بهترین بازیگر نقش مکمل زن:

لوری میت‌کالف برای فیلم Lady Bird

الیسون جنی برای فیلم I, Tonya

مری جی بلایژ برای فیلم Mudbound

اکتاویا اسپنسر برای فیلم The Shape of Water

لزلی منویل برای فیلم Phantom Thread

 

بهترین طراحی صحنه:

Beauty and the Beast

Blade Runner 2049

Darkest Hour

Dunkirk

The Shape Of Water

 

بهترین فیلم برداری:

Blade Runner 2049

Darkest Hour

Dunkirk

Mudbound

The Shape Of Water

 

بهترین طراحی لباس:

Beauty & The Beast

Darkest Hour

Phantom Thread

The Shape Of Water

Victoria & Abdul

 

بهترین صداگذاری:

Baby Driver

Blade Runner 2049

Dunkirk

The Shape Of Water

Star Wars: The Last Jedi

 

بهترین میکس صدا:

Baby Driver

Blade Runner 2049

Dunkirk

The Shape Of Water

Star Wars: The Last Jedi

 

بهترین انیمیشن کوتاه:

Dear Basketball

Garden Party

Lou

Negative Space

Revolting Rhymes

 

بهترین فیلم کوتاه:

DeKalk Elementary

The 11 O’Clock

My Nephew Emmett

Silent Child

Watu Wote

 

بهترین موسیقی متن:

Dunkirk

Phantom Thread

The Shape Of Water

Star Wars: The Last Jedi

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 

بهترین جلوه‌های ویژه:

Blade Runner 2049

Guardians Of The Galaxy 2

Kong: Skull Island

Star Wars: The Last Jedi

War For The Planet Of The Apes

 

بهترین تدوین:

Baby Driver

Dunkirk

I, Tonya

The Shape Of Water

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 

بهترین گریم و چهره پردازی:

Darkest Hour

Victoria & Abdul

Wonder

۹۰امین مراسم اسکار در یک‌شنبه چهارم مارس ۲۰۱۸ مصادف با سیزدهم اسفند ۱۳۹۶ برگزار می‌شود.

Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes Free
Free Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
download udemy paid course for free

منبع: مهر

ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به