جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

همراه اول سریال ممنوعه
تبلیغات
New discovery BAFTA Award

کشف جدید بفتا

بی شک یکی از جذاب ترین جوایز از میان سری جایزه های هر ساله ی بفتا برای سینما دوستان جایزه ستاره ی نوظهور بفتا یا همان«EE Rising Star» خواهد بود.جایزه ای که هر ساله به استعداد های نوظهوری داده می شود که در نقش های خود می درخشند و بدون شک آینده ی درخشانی در انتظار دوران حرفه ای آن ها خواهد بود.

این جایزه در بفتای ۲۰۱۷ به تام هالند (Tom holland) ، هنرپیشه ی با استعداد انگلیسی رسید.اون که با درخشش خود در فیلم هایی همچون Captain America و The Impossible نظر ها را به سمت خود جلب کرده بود توانست امسال جایزه جذاب بفتا را از دست رقبای سر سختش بیرون بکشد. روث نیگا، لایا کوستا، آنیا تیلور- جوی و لوکاس هجز دیگر کاندید های این بخش بودند که در کورس رقابت با هالند قافله را باختند.

او که اکنون تنها ۲۰ سال سن دارد فعالیت های هنری خود را از سال ۲۰۰۸ آغاز کرد و در میان زمینه های مختلف کاری علاوه بر بازیگری، در صدا پیشگی نیز دارای تجربیاتی می باشد.

بی تردید این جایزه شروع بسیار خوبی برای دوران کاری حرفه ای تام هالند آینده دار خواهد بود و همچون تام هاردی، جیمز مک آوی و سایر بزرگان که سال های قبل برنده ی این جایزه شده اند ، می توان ظهور یک ستاره ی دیگر در دنیای هنرپیشگی را انتظار کشید.

بیشتر بخوانید
منتقدان درباره‌ی اسپایدرمن چه می گویند

 

 

هم چنین قرار است هالند در سال های بعد با فیلم های Spider – man: Homecoming و Avengers: Infinity War  به پرده های سینما باز گردد.

 

ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به

سینما و تلویزیون

عملکرد مغز بازیگران
مغز بازیگران در زمان ایفای نقش چه عملکردی دارد؟
125
الهام پاوه نژاد سریال مانکن
الهام پاوه نژاد به سریال مانکن اضافه شد
294
بیش از ۱۰۰ برنامه در چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو شرکت کردند
159
حمیدرضا آذرنگ نهنگ آبی
حمیدرضا آذرنگ: نهنگ آبی به ویرانگری دچار شده است
792
غلامرضا تختی
پرویز پرستویی: هیچ قدرتی نمی تواند آقا تختی را خراب کند!
552