جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

سریال هیولا
عکس تام هالند جایزه بفتا

کشف جدید تام هالند در بفتا

بی شک یکی از جذاب ترین جوایز از میان سری جایزه بفتا برای سینما دوستان جایزه ستاره ی نوظهور بفتا یا همان«EE Rising Star» خواهد بود. جایزه ای که هر ساله به استعداد های نوظهوری داده می شود که در نقش های خود می درخشند و بدون شک آینده ی درخشانی در انتظار دوران حرفه ای آن ها خواهد بود.

تام هالند در بفتا توانست به جایزه با ارزش این مراسم دست پیدا کند و هنرپیشه ی با استعداد انگلیسی به جایزه بفتا رسید.اون که با درخشش خود در فیلم هایی همچون Captain America و The Impossible نظر ها را به سمت خود جلب کرده بود توانست امسال جایزه جذاب بفتا را از دست رقبای سر سختش بیرون بکشد. روث نیگا، لایا کوستا، آنیا تیلور- جوی و لوکاس هجز دیگر کاندید های این بخش بودند که در کورس رقابت با هالند قافله را باختند.

او که اکنون تنها ۲۰ سال سن دارد فعالیت های هنری خود را از سال ۲۰۰۸ آغاز کرد و در میان زمینه های مختلف کاری علاوه بر بازیگری، در صدا پیشگی نیز دارای تجربیاتی می باشد.

بی تردید این جایزه شروع بسیار خوبی برای دوران کاری حرفه ای تام هالند آینده دار خواهد بود و همچون تام هاردی، جیمز مک آوی و سایر بزرگان که سال های قبل برنده ی این جایزه شده اند ، می توان ظهور یک ستاره ی دیگر در دنیای هنرپیشگی را انتظار کشید.

 

کشف جدید تام هالند در بفتا

 

هم چنین قرار است هالند در سال های بعد با فیلم های Spider – man: Homecoming و Avengers: Infinity War  به پرده های سینما باز گردد.

 

دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به