جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

همراه اول سریال ممنوعه
تبلیغات
قسمت اول فصل جدید سریال «بازی تاج‌وتخت» رکورد قبلی تعداد تماشاگران را شکست

قسمت اول فصل هفتم سریال «بازی تاج‌وتخت» رکورد قبلی تعداد تماشاگران را شکست

با آمدن قسمت اول فصل هفتم«بازی تاج‌ و تخت» Game of Thrones ‘زمستان در ماه جولای فرارسید’، اما اوضاع و احوال تماشاگران این سریال شبکه‌ی اچ‌بی‌او HBO اصلاً سرد نیست. پس از طولانی‌ترین وقفه‌ای که این سریال به خود دیده، با شروع مجدد آن رکورد تماشای اولین قسمت فصل را با میانگین ۱۰.۱ میلیون نفر تماشاکننده، جابه‌جا کرد.
جالب‌تر آن‌که تماشا‌های اولیه از پخش آنلاین درمجموع آمار تماشا را به ۱۶.۱ میلیون رسانده و تمام رکورد‌های قبلی مربوط به روز اول پخش سریال را درهم‌شکسته است.
آمار پخش «بازی تاج‌وتخت» از شروع این سریال در ۲۰۱۱ تا به ‌حال رشد با ثبات و قابل‌توجهی داشته است.

پخش اولین قسمت فصل اول آن به‌طور میانگین ۲.۲۲ میلیون تماشاکننده داشت که پس از پخش آن در شبکه‌ی اچ‌بی‌او HBO به رشد خود ادامه داد تا به حدود ۸ میلیون تماشاکننده رسید که همه‌ی آن‌ها به تماشای قسمت‌های آغازین فصل‌های پنجم و ششم هم نشستند. (قسمت اول فصل اخیر نسبت به قسمت اول فصل قبلی‌اش ۲۷ درصد رشد داشته است.)

فصل هفتم Game of Thrones

قبل از یک‌شنبه، آمار پخش قسمت اول فصل هفتم سریال «بازی تاج‌وتخت» در روز پخش خود از ۸.۹ میلیون تماشاکننده مجموع تماشاکننده‌های آخرین قسمت فصل شش که آخرین قسمت ماقبل شروع فصل جدید بود فراتر رفت.
اما این ارقام تنها گوشه‌ای از ماجراست. مخاطبان اچ‌بی‌او هرروز بیشتر و بیشتر به تماشای سریال‌های این شبکه رو می‌آورند و آن‌ها را در سرویس‌های پخش ویدیوی آنلاین HBO Go و HBO Now تماشا می‌کنند. (همین ماه، این شبکه به‌عنوان یک سرویس افزوده، به هولو Hulu پیوست.)

بیشتر بخوانید
فرزاد حسنی ستاره ای دور از صحنه

اضافه کردن آن ارقام به آمار تماشای سه روز اول پخش و ۷ روز اول پخش و همین‌طور پخش‌های مجدد در شبکه‌های متنوع اچ‌بی‌او، باعث شد فصل ششم «بازی تاج‌وتخت» به‌طور متوسط ۲۵.۷ میلیون بار تماشا شود.
در ۲۰۱۴، «بازی تاج‌وتخت» به‌طور رسمی «سوپرانوز» The Sopranos را کنار زد و تبدیل به پرمخاطب‌ترین سریال تاریخ اچ‌بی‌او با بیشترین تماشا شد. فصل هفتم آن کوتاه‌تر از فصل قبلی خواهد بود و با هفت قسمت تا ۲۷ آگوست پخش خواهد شد.

ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به

سینما و تلویزیون

عملکرد مغز بازیگران
مغز بازیگران در زمان ایفای نقش چه عملکردی دارد؟
104
الهام پاوه نژاد سریال مانکن
الهام پاوه نژاد به سریال مانکن اضافه شد
288
بیش از ۱۰۰ برنامه در چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو شرکت کردند
154
حمیدرضا آذرنگ نهنگ آبی
حمیدرضا آذرنگ: نهنگ آبی به ویرانگری دچار شده است
766
غلامرضا تختی
پرویز پرستویی: هیچ قدرتی نمی تواند آقا تختی را خراب کند!
540