جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

همراه اول سریال ممنوعه
تبلیغات
قسمت اول فصل جدید سریال «بازی تاج‌وتخت» رکورد قبلی تعداد تماشاگران را شکست

قسمت اول فصل هفتم سریال «بازی تاج‌وتخت» رکورد قبلی تعداد تماشاگران را شکست

با آمدن قسمت اول فصل هفتم«بازی تاج‌ و تخت» Game of Thrones ‘زمستان در ماه جولای فرارسید’، اما اوضاع و احوال تماشاگران این سریال شبکه‌ی اچ‌بی‌او HBO اصلاً سرد نیست. پس از طولانی‌ترین وقفه‌ای که این سریال به خود دیده، با شروع مجدد آن رکورد تماشای اولین قسمت فصل را با میانگین ۱۰.۱ میلیون نفر تماشاکننده، جابه‌جا کرد.
جالب‌تر آن‌که تماشا‌های اولیه از پخش آنلاین درمجموع آمار تماشا را به ۱۶.۱ میلیون رسانده و تمام رکورد‌های قبلی مربوط به روز اول پخش سریال را درهم‌شکسته است.
آمار پخش «بازی تاج‌وتخت» از شروع این سریال در ۲۰۱۱ تا به ‌حال رشد با ثبات و قابل‌توجهی داشته است.

پخش اولین قسمت فصل اول آن به‌طور میانگین ۲.۲۲ میلیون تماشاکننده داشت که پس از پخش آن در شبکه‌ی اچ‌بی‌او HBO به رشد خود ادامه داد تا به حدود ۸ میلیون تماشاکننده رسید که همه‌ی آن‌ها به تماشای قسمت‌های آغازین فصل‌های پنجم و ششم هم نشستند. (قسمت اول فصل اخیر نسبت به قسمت اول فصل قبلی‌اش ۲۷ درصد رشد داشته است.)

فصل هفتم Game of Thrones

قبل از یک‌شنبه، آمار پخش قسمت اول فصل هفتم سریال «بازی تاج‌وتخت» در روز پخش خود از ۸.۹ میلیون تماشاکننده مجموع تماشاکننده‌های آخرین قسمت فصل شش که آخرین قسمت ماقبل شروع فصل جدید بود فراتر رفت.
اما این ارقام تنها گوشه‌ای از ماجراست. مخاطبان اچ‌بی‌او هرروز بیشتر و بیشتر به تماشای سریال‌های این شبکه رو می‌آورند و آن‌ها را در سرویس‌های پخش ویدیوی آنلاین HBO Go و HBO Now تماشا می‌کنند. (همین ماه، این شبکه به‌عنوان یک سرویس افزوده، به هولو Hulu پیوست.)

بیشتر بخوانید
حمید فرخ‌ نژاد به وزارت اطلاعات احضار شد

اضافه کردن آن ارقام به آمار تماشای سه روز اول پخش و ۷ روز اول پخش و همین‌طور پخش‌های مجدد در شبکه‌های متنوع اچ‌بی‌او، باعث شد فصل ششم «بازی تاج‌وتخت» به‌طور متوسط ۲۵.۷ میلیون بار تماشا شود.
در ۲۰۱۴، «بازی تاج‌وتخت» به‌طور رسمی «سوپرانوز» The Sopranos را کنار زد و تبدیل به پرمخاطب‌ترین سریال تاریخ اچ‌بی‌او با بیشترین تماشا شد. فصل هفتم آن کوتاه‌تر از فصل قبلی خواهد بود و با هفت قسمت تا ۲۷ آگوست پخش خواهد شد.

ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به

شبکه نمایش خانگی

دانلود سریال نهنگ آبی
دانلود سریال نهنگ آبی با لینک مستقیم
259,840
قسمت دوم دانلود سریال هیولا
دانلود سریال هیولا با کیفیت عالی و لینک مستقیم
163,020
خنجری سالهای دور از خانه
دانلود سریال سالهای دور از خانه با کیفیت عالی و لینک مستقیم
3,897
فیلم رقص روی شیشه مهتاب کرامتی
دانلود سریال رقص روی شیشه با لینک مستقیم و کیفیت عالی
29,479
مغزهای کوچک زنگ‌ زده
دانلود فیلم مغزهای کوچک زنگ زده با لینک مستقیم
687,361