جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

همراه اول سریال ممنوعه
تبلیغات
مصاحبه رضا رشیدپور و روحانی

مصاحبه رضا رشیدپور با روحانی محافظه کارانه بود!

مصاحبه رضا رشیدپور مجری با سابقه و منتقد جدی دولت با حسن روحانی از تلویزیون پخش شد. در آغاز این برنامه رشیدپور تاکید داشت که سوالات خاصی از رییس جمهور خواهد پرسید. اما با پایان یافتن مصاحبه رییس جمهور به نظر نمی‌آمد مصاحبه متفاوتی انجام شده باشد. محمدعلی ابطحی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش نوشت که سوالات رشیدپور از حسن روحانی متفاوت نبود و مصاحبه او از برنامه های عادی او هم محافظه کارانه‌تر بود.

درحالی که بسیاری از مخاطبان منتظر بودند که رضا رشید پور در مصاحبه با حسن روحانی سوالات چالش برانگیزی را مطرح کند، اما این مصاحبه  تفاوت آنچنانی با سایر برنامه‌هایی که روحانی به طور مستقیم با مردم سخن می‌گفت نداشت.

محمدعلی ابطحی رییس دفتر رئیس جمهور پیشین با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «مصاحبه رییس جمهور با کلی توقعی که ایجاد شده بود پایان یافت. متاسفانه سوالات آقای رشید پور متفاوت نبود. حتی نگذاشت طعم سخنرانی های آزاد خود روحانی را داشته باشد.»

او در ادامه به نکاتی اشاره کرد که در این مصاحبه با رییس جمهور مطرح نشد :«از سیاست داخلی وخارجی و حتی اقتصاد حرف مهمی پرسیده نشد. وجواب هم طبعا داده نشد. کشور غرق در ناامیدی است. به حوادث اخیر اشاره نشد.»

ابطحی همچنین در پایان تاکید کرد: «حتی سوالات از برنامه‌های عادی رشید پور هم خیلی محافظه کارانه تر بود. کشور به مصاحبه دیگری احتیاج داشت.»

رشیدپور که در زمان مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در سال ۹۲ بارها در کنار حسن روحانی به عنوان مجری گردهمایی ها دیده می‌شد، برای اولین بار با رییس دولت یازدهم و دوازدهم مصاحبه کرد و از شبکه ملی ایران پخش شد.رشیدپور این روزها یکی از منتقدان اصلی دولت بوده است.

بیشتر بخوانید
حامد قربانی: علاقه تنها دلیل من برای فعالیت در عرصه موسیقی است
دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به

شبکه نمایش خانگی

دانلود سریال نهنگ آبی
دانلود سریال نهنگ آبی با لینک مستقیم
260,200
قسمت دوم دانلود سریال هیولا
دانلود سریال هیولا با کیفیت عالی و لینک مستقیم
164,535
خنجری سالهای دور از خانه
دانلود سریال سالهای دور از خانه با کیفیت عالی و لینک مستقیم
3,928
فیلم رقص روی شیشه مهتاب کرامتی
دانلود سریال رقص روی شیشه با لینک مستقیم و کیفیت عالی
29,583
مغزهای کوچک زنگ‌ زده
دانلود فیلم مغزهای کوچک زنگ زده با لینک مستقیم
688,941