جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

همراه اول سریال ممنوعه
تبلیغات
مصاحبه رضا رشیدپور و روحانی

مصاحبه رضا رشیدپور با روحانی محافظه کارانه بود!

مصاحبه رضا رشیدپور مجری با سابقه و منتقد جدی دولت با حسن روحانی از تلویزیون پخش شد. در آغاز این برنامه رشیدپور تاکید داشت که سوالات خاصی از رییس جمهور خواهد پرسید. اما با پایان یافتن مصاحبه رییس جمهور به نظر نمی‌آمد مصاحبه متفاوتی انجام شده باشد. محمدعلی ابطحی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش نوشت که سوالات رشیدپور از حسن روحانی متفاوت نبود و مصاحبه او از برنامه های عادی او هم محافظه کارانه‌تر بود.

درحالی که بسیاری از مخاطبان منتظر بودند که رضا رشید پور در مصاحبه با حسن روحانی سوالات چالش برانگیزی را مطرح کند، اما این مصاحبه  تفاوت آنچنانی با سایر برنامه‌هایی که روحانی به طور مستقیم با مردم سخن می‌گفت نداشت.

محمدعلی ابطحی رییس دفتر رئیس جمهور پیشین با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «مصاحبه رییس جمهور با کلی توقعی که ایجاد شده بود پایان یافت. متاسفانه سوالات آقای رشید پور متفاوت نبود. حتی نگذاشت طعم سخنرانی های آزاد خود روحانی را داشته باشد.»

او در ادامه به نکاتی اشاره کرد که در این مصاحبه با رییس جمهور مطرح نشد :«از سیاست داخلی وخارجی و حتی اقتصاد حرف مهمی پرسیده نشد. وجواب هم طبعا داده نشد. کشور غرق در ناامیدی است. به حوادث اخیر اشاره نشد.»

ابطحی همچنین در پایان تاکید کرد: «حتی سوالات از برنامه‌های عادی رشید پور هم خیلی محافظه کارانه تر بود. کشور به مصاحبه دیگری احتیاج داشت.»

رشیدپور که در زمان مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در سال ۹۲ بارها در کنار حسن روحانی به عنوان مجری گردهمایی ها دیده می‌شد، برای اولین بار با رییس دولت یازدهم و دوازدهم مصاحبه کرد و از شبکه ملی ایران پخش شد.رشیدپور این روزها یکی از منتقدان اصلی دولت بوده است.

بیشتر بخوانید
گروه هنری «برنان» ویژه بانوان به صحنه می رود
دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به

سینما و تلویزیون

عملکرد مغز بازیگران
مغز بازیگران در زمان ایفای نقش چه عملکردی دارد؟
134
الهام پاوه نژاد سریال مانکن
الهام پاوه نژاد به سریال مانکن اضافه شد
306
بیش از ۱۰۰ برنامه در چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو شرکت کردند
161
حمیدرضا آذرنگ نهنگ آبی
حمیدرضا آذرنگ: نهنگ آبی به ویرانگری دچار شده است
811
غلامرضا تختی
پرویز پرستویی: هیچ قدرتی نمی تواند آقا تختی را خراب کند!
560