جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

همراه اول سریال ممنوعه
تبلیغات
نشست خبری گروه شیلر در وزارت کشور برگزار شد

نشست خبری گروه شیلر در وزارت کشور برگزار شد

گروه شیلر روز شنبه ۱۲ اسفند ماه در سالن CIP تالار وزارت کشور تهران در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه نشست خبری خود را برگزار نمود.

در این نشست که با حضور کریستوفر ون دیلن و عوامل اجرایی برگزار شد حاشیه های اجرای گذشته و جزئیات اجرای جدید مورد پرسش و پاسخ قرار گرفت که آغازگر این سخنان ابراز خوشحالی کریستوفر و گروه شیلر از حضور مجدد در کشور ایران برای اجرای کنسرت بود.

کریستوفر در رابطه با سلیقه ی مخاطبان خود گفت یک هنرمند وقتی آثارش را می سازد از همان ابتدا به این فکر نمی کند که آیا مخاطب آن را می پسندد یا خیر ؛ او حس درونی خودش را می نویسد و می سازد و این که مورد استقبال واقع شود یا خیر بر عهده مخاطب است . فکر نمیکردم قطعاتی که سال ها قبل آن ها را ساختم در ایران مورد توجه قرار بگیرد

وی در رابطه با آثار خود تصریح کرد موسیقی شامل دو فاز مختلف است ؛ بی کلام و با کلام . ما در سراسر اروپا نزدیک به ۷۸ اجرا داشتیم که شامل اجرای بی کلام و همچنین با کلام می باشد.برای کنسرت های ایران قطعات بی کلام را در نظر گرفتم اما در این فکر هستم که در اجراهای بعدی ایران قطعات با کلام را نیز به لیست قطعات اضافه کنم.

اما گذشته از اجرای قطعات باکلام ، قطعه برلین – تهران قطعه جدید کانون توجه مخاطبان بوده است که کریستوفر در این رابطه گفت برای کنسرت قبلی فکر ساخت این قطعه در سرم بود اما در آن زمان این قطعه کامل نشد و موفق به اجرای آن نشدیم . اما برای این اجرا آن را آماده کرده ایم و اجرا خواهیم کرد و در رابطه با استفاده از سازهای ایرانی افزود سازهای سنتی ایران را بسیار دوست دارم . دراین کنسرت هم قطعاتی را انتخاب کرده ام که شبیه به ریتم های ایرانی باشند . زیرا در کنسرت قبلی متوجه شدم که قطعات اکتیو و انرژیک بیشتر مورد توجه مخاطبین قرار می گیرد و نسبت به آن بیشتر واکنش نشان می دهند.

بیشتر بخوانید
ارتش مشکی پوشان به بوشهر رسید

اما گذشته از دیدگاه موسیقی این آهنگساز درباره ی ایران و مردم ایران با توجه به سفر های خود گفت ایرانی ها بسیار انسان های هنردوست و احساساتی هستند و هر موقع که به ایران آمدم با آغوش باز از من استقبال کردند و جالب این بود که فهمیدم در ایران خیلی ها آثارم را دوست دارند و مشتاق حضور در کنسرت هستند.بر خلاف تبلیغات منفی که رسانه های غربی می کنند من ایران را بسیار دوست دارم و تا کسی خودش شخصا به این کشور نیاید و از نزدیک با مردم آن برخورد نداشته باشد متوجه این شایعه پراکنی های رسانه ها نخواهد شد.

مهدی کاشی ، تهیه کننده ی اجرا در رابطه با اجرا و مجوز و کنسل شدن کنسرت های ایران گفت اکثر قریب به اتفاق کنسرت هایی که کنسل می شوند به علت کم تجربگی تهیه کنندگان آن برنامه هاست که تمامی هماهنگی های لازم را با ارگان های مربوطه انجام نمی دهند.اما ما تا کنون مشکلی در این زمینه نداشتیم و درباره سالن افزود این سالن از لحاظ امکانات رفاهی بسیار نکات مثبتی دارد و همچنین مدیریت این سالن نیز نسبت به بقیه سالن ها با عوامل برگزاری همکاری بسیار بهتری دارند و این سالن فراتر از یک نهاد دولتی شده است. علاوه بر این ، از لحاظ فنی نیز تنها سالنی که از نظر نور و صدا کیفیت مطلوبی را ارائه می کند و گنجایش آن نیز شرایط بهتری دارد .

بیشتر بخوانید
«راز خيام» متفاوت‌ترین اثر سالار عقیلی منتشر می‌شود

منبع: واریته

دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به

شبکه نمایش خانگی

دانلود سریال نهنگ آبی
دانلود سریال نهنگ آبی با لینک مستقیم
254,628
خنجری سالهای دور از خانه
دانلود سریال سالهای دور از خانه با کیفیت عالی و لینک مستقیم
3,406
فیلم رقص روی شیشه مهتاب کرامتی
دانلود سریال رقص روی شیشه با لینک مستقیم و کیفیت عالی
27,812
مغزهای کوچک زنگ‌ زده
دانلود فیلم مغزهای کوچک زنگ زده با لینک مستقیم
667,783
قسمت دوم دانلود سریال هیولا
دانلود سریال هیولا با کیفیت عالی و لینک مستقیم
134,082