جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

همراه اول سریال ممنوعه
تبلیغات
سالگرد عباس کیارستمی

حکم وزیر برای برنامه سالگرد «کیارستمی»

مراسم بزرگداشت عباس کیارستمی به‌طور قطعی و بنابر خواست وزیر بهداشت در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود. ابتدا در خبرها آمد که مراسم کیارستمی در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود، اما به دنبال این خبر، به دلیل عدم همکاری مسئولان و ممانعت حراست دانشگاه شهید بهشتی این مراسم لغو شد؛ بی‌آنکه دلیل موجهی برای آن بازگو شود.

 

به دنبال انتشار گفت‌وگوی بهمن کیارستمی مبنی‌بر جلوگیری از برگزاری مراسم سالگرد عباس کیارستمی در دانشگاه شهید بهشتی، وزیر بهداشت شخصا مسئله را پیگیری کرد. بهمن کیارستمی توضیح داد: «صبح پنجشنبه، هشتم تیر، دکتر حسن قاضی‌زاده‌هاشمی (وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی) شخصا با بنده تماس گرفت و آمادگی خود را برای حضور در مراسم سالگرد عباس کیارستمی و سخنرانی درباره پرونده پزشکی او اعلام کرد».

 

وی ادامه داد: وزیر بهداشت با اشاره به اینکه اطلاعی از ممانعت از برگزاری مراسم در دانشگاه شهید بهشتی نداشته است، متذکر شده با پیگیری شخص ایشان قرار شده مراسم رسمی سالگرد درگذشت عباس کیارستمی روز ١۴ تیر در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شود. بهمن کیارستمی ادامه داد: همچنین بر اساس گفت‌وگویی که با دکتر هاشمی داشتم، قرار است در این مراسم دکتر حریرچی (معاون وزیر) و دکتر پیوندی (رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی) حضور یابند.

 

او تأکید کرد: امیدواریم در چهاردهم تیر آخرین گزارش درباره پرونده پزشکی عباس کیارستمی مطرح و توضیحات دقیقی درباره پرونده پزشکی کیارستمی بیان شود. بهمن کیارستمی پیش از این هم درباره اینکه آیا برنامه دیگری برای سالروز درگذشت عباس کیارستمی برگزار می‌شود یا خیر، گفته بود: قصد نداریم برنامه‌ دیگری برگزار کنیم زیرا برای ما مهم این بود که بعد از یک سال بررسی و کارشناسی، توضیحات دقیقی درباره پرونده پزشکی کیارستمی بیان شود.

بیشتر بخوانید
نگاهی بر نهنگ عنبر 2

 

البته برخی علاقه‌مندان کیارستمی برنامه‌هایی مدنظر دارند، اما برنامه‌ای که خانواده عباس کیارستمی قصد داشت برگزار کند، با توجه به عدم موافقت دانشگاه شهید بهشتی منتفی شده است، اما حالا که برگزاری این مراسم قطعی شده، علاقه‌مندان به سینما و استاد بزرگش، عباس کیارستمی، انتظار دارند هرچه‌زودتر مصادیق حقیقی  مطرح و سندهای مستدل این مرگ شبهه‌انگیز رونمایی شود.

ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به

شبکه نمایش خانگی

دانلود سریال نهنگ آبی
دانلود سریال نهنگ آبی با لینک مستقیم
254,627
خنجری سالهای دور از خانه
دانلود سریال سالهای دور از خانه با کیفیت عالی و لینک مستقیم
3,405
فیلم رقص روی شیشه مهتاب کرامتی
دانلود سریال رقص روی شیشه با لینک مستقیم و کیفیت عالی
27,812
مغزهای کوچک زنگ‌ زده
دانلود فیلم مغزهای کوچک زنگ زده با لینک مستقیم
667,772
قسمت دوم دانلود سریال هیولا
دانلود سریال هیولا با کیفیت عالی و لینک مستقیم
134,078