جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
آلبوم یعنی درد رضا صادقی

جدیدترین اثر رضا صادقی یعنی درد آلبومی برای آقای رییس جمهور

جدیدترین اثر رضا صادقی خواننده قدیمی موسیقی پاپ کشور سرانجام در بازار موسیقی کشور منتشر شد.
آلبوم «یعنی درد» با صدای «رضا صادقی» از صبح امروز و تحت امتیاز موسسه فرهنگی «آوای هنر»، به صورت همزمان در تهران و شهرستان ها توزیع شد تا این خواننده پس از آلبوم‌های چون «پیرهن مشکی»، «وایسا دنیا»، «یکی بود، یکی نبود»، «دیگه مشکی نمی پوشم…»، «همین…» و «فقط گوش کن» جدیدترین اثر خود را در اختیار دوستدارانش قرار دهد.
رضا صادقی درباره اثر جدید خود گفت: «این آلبوم را تقدیم می کنم به همه خیابان نشین های ناچار سرزمینم، به همه انسان های پردرد جهان، به مادرانی که از سر ناچاری گوشه های قلبشان را کنار جاده ها رها می کنند، به دخترم ایران که معصومانه تنها ماند، به کودکان کوره آجرپزی شمس آباد، به کارگرانی که دستان خالیشان همیشه گرم است. به همه عاشقان پردرد روزگار که عشق را به بهانه درد رها نکردند، به هواداران جانم که دردم را دانستند و تنهایم نگذاشتند. سپاسگزارم از خدایی که درمان دردهاست و تنهایم نمی گذارد، پدرم و مادرم که دعایشان قدرتم و نگاهشان عزتم و وجودشان برکتم است و همسر صبورم که پا به پای اشکم بود و همصدای دردم، از حمایت مردم با عشق وطنم ایران، و زادگاهم بندرعباس و میناب و باز هم هواداران بی توقع و عاشقم و تیارا که تمام لبخند مهر خداست در من. امیدوارم این اثر لیاقت توجه مخاطبانم را کسب کند که هرآنچه می شنوید گوشه های قلبم و عاشقانه ها و دردها و تفکراتم است. به امید روزهای بی درد و شاید کم درد و شاید…»
صادقی در آلبوم «یعنی درد» یک قطعه را برای مردم شهرش بندرعباس با گویش بندری خوانده است. این قطعه که ششمین قطعه این آلبوم است کاریست با ترانه سرایی و آهنگسازی خود رضا صادقی و تنظیم آن را معین راهبر انجام داده است.
آلبوم «یعنی درد» شامل ۱۲ قطعه است که در بخش ترانه سراها این خواننده با چهره هایی چون : «بابک بابایی، صابر قدیمی، حدیث دهقان، محسن حق نظری و محمد علی شیعاوی» همکاری کرده است و ترانه سرایی ۵ قطعه را نیز خود او انجام داده است.
پنج قطعه از این آلبوم را خود رضا صادقی آهنگسازی کرده و در این بخش از چهره هایی چون : بابک بابایی، نیکان، فواد غفاری، محمد علی شیعاوی و محمد عابدینی نیز استفاده کرده است. مهران خالصی، مسعود همایونی، مهرداد احمدزاده، شهراد امیدوار، نیکان، معین راهبر، امیربهادر دهقان، آرمان منور صادق، سعید زمانی، هم تنظیم کننده های آلبوم جدید رضا صادقی هستند و یک قطعه را نیز خود رضا صادقی تنظیم کرده است.
رضا صادقی پیش تر گفته بود :« «یعنی درد» از درون ما آغاز می شود. همه مشکلات روحی و درونی و اجتماعی و هنری و … و قرار است از این به بعد با هشتگ #یعنی_درد اتفاقات تلخ اجتماعی و هنری را با هم بازتاب دهیم. در آلبوم جدیدم همه را غافلگیر می کنم و اتفاقاتی در این آلبوم هست که تلگنری پردرد و عمیق برای همه ماست.»
پنج موزیک ویدئو نیز برای قطعات این آلبوم ساخته‌ شده است که ازجمله آن‌ها می‌توان به قطعات «منو یادت» و «من دوسِت دارم» اشاره کرد، ناگفته نماند موزیک ویدئو قطعه «من دوسِت دارم»، بیستم اردیبهشت منتشر شده است و مطابق شش آلبوم‌ رسمی گذشته صادقی در این آلبوم هم یک قطعه با گویش بندرعباسی به نام «دل بی‌غم» که در آن به مدح شهر بندرعباس و مردمش می‌پردازد، به مردم این شهر هدیه شده است.
موسسه فرهنگی هنری «آوای هنر» (به مدیریت محمد جلیل پور) صاحب امتیاز این اثر است و پخش «هنر اول» نیز وظیفه پخش و توزیع این آلبوم را در بازار موسیقی کشور بر عهده دارد.
همچون همیشه از همه دوستداران موسیقی در کشور تقاضا داریم جهت حفظ حقوق مولفین اثر، این آلبوم را به صورت اورجینال تهیه نمایند، شما در ادامه میتوانید کاور های این آلبوم را مشاهده فرمایید;
دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
اشتراک
اعلام کردن به
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
خواندن همه نظرات