جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
نمایش فیلم طلا

دلیل تاخیر در نمایش فیلم طلا چیست؟

‏‎فیلم طلا آخرین ساخته پرویز شهبازی است که به تهیه‌ کنندگی رامبد جوان و محمد شایسته ساخته ‌شده است باگذشت شش ماه از نمایش آن در جشنواره فیلم فجر، هنوز مجوز اکران دریافت نکرده است.

به گزارش واریته، ابراهیم داروغه زاده که تا روزهای آخر فعالیتش تکلیف چند فیلم مهم جشنواره فجر را روشن نکرد توضیحی درباره صادر نشدن پروانه نمایش این فیلم نداده تا وضعیت اکران فیلم پرویز شهبازی همچنان نامشخص باشد.

فیلم طلا ازجمله فیلم‌هایی است که پیش‌ بینی می‌شود گیشه فیلم‌های اجتماعی را در سال ۹۸ زنده نگه دارد.هومن سیدی، نگار جواهریان، طناز طباطبایی، هدی زین العابدین و مهرداد صدیقیان در «طلا» ایفای نقش می‌کنند. بازگشت پرویز شهبازی بعد از «مالاریا» به سینمایی است که از او انتظار داریم یک درام پرکشش که به شیوه شهبازی آرام آرام روایت می‌شود و زیر پوست تماشاگر می‌رود.

هومن سیدی که در این سالها توانسته به خوبی از پس نقش های اجتماعی و سخت بربیاید قرار است اولین سریال شبکه نمایش خانگی خود را بسازد که از بهار 1399 در نمایش خانگی منتشر خواهد شد. دانلود سریال قورباغه از سامانه واریته میسر خواهد بود

نمایش فیلم طلا

داستان فیلم طلا روایت چند جوانی است که قصد راه‌اندازی رستورانی دارند. در ایـن میان پدر یکی از آنها فوت کرده و مبلغ قابل توجهی پول نیز مفقود می‌شود، از همان سکانس‌ های ابتدایی تنش را در میتوان در فیلم احساس کرد. یک گریز کوتاه به زندگی هر کدام از کاراکترها که فکر می‌کنیم در همه طول فیلم همراه هم خواهند بود اما شبیه فیلم دربند شهبازی از میان آنها قهرمانش را انتخاب می‌کند و فیلم را با او به پایان می‌رسانیم.

شخصیت‌ها به تدریج شکل می‌گیرند و شبیه فیلمنامه‌های دقیق شهبازی اطلاعات درباره هر کدام در روند فیلم به مخاطب داده می‌شود، ضرباهنگی که در اتفاقات فیلم  باعث می‌شود هیجان در دل تماشاگر نفوذ کند با شناختی که از قدرت شهبازی در کارگردانی داریم به نظر «طلا» پتانسیلش را داشت که از لحاظ اجرا فیلم جسورانه‌تری باشد.

روند فیلم از شادی به اندوه، از محبت به تردید و خشم و درنهایت همدردی و دلسوزی خیلی خوب تاثیرش را می‌گذارد، این نگاه تقدیرگرای پرویز شهبازی را در مورد قهرمانش میتوان دوست داشت. همان نگاهی که به کاراکترهای «نفس عمیق»، «عیار ۱۴»، «دربند» و حتی «مالاریا» داشت و تقدیر این آدم‌ها تباهی است.

دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
اشتراک
اعلام کردن به
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
خواندن همه نظرات