جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

سریال هیولا
بابک جهانبخش در سالن میلاد به روی صحنه رفت
با مشکلات بسیار سالن میلاد نمایشگاه بین المللی

بابک جهانبخش در سالن میلاد به روی صحنه رفت

کنسرت بابک جهانبخش در تهران با وجود مشکلات فراوان برگزار شد.
بابک جهانبخش خواننده موسیقی پاپ کشورمان در صد و سی و دومین کنسرت رسمی خود در تهران به روی صحنه رفت و به اجرای برنامه پرداخت.

بابک جهانبخش در سالن میلاد به روی صحنه رفت

این کنسرت با اجرای قطعه «دیوونه جان» و با تأخیر ۸۰ دقیقه‌ای به احترام هواداران برگزار شد که دلیل تأخیر این اجرا ترافیک اطراف نمایشگاه بین المللی بود.
در این کنسرت بخت با جهانبخش یار نبود و مشکلات فراوانی از جمله مشکلات صدا، تصویر ،نور و… بیش‌تر از قبل نمایان بود، به صورتی که قطعه «تهران» با وجود این مشکلات به صورت نیمه تمام اجرا شد.

«دوست دارم»،«تهران»،«تورو دوست دارم»،«اقرار»،«من و بارون»،«اکسیژن»،«شاید»،«راز»،«یه ساعت فکر راحت»،«برف» و «توکه حساسی» قطعاتی بودند که جهانبخش با هنرمندی تمام روی صحنه اجرا کرد.

بابک جهانبخش در سالن میلاد به روی صحنه رفتبهنام حکیم (بوزوکی، گیتار نایلون)، مهران فرشباف (پرکاشن) ، نیما حمیدی (درامز) ، عرفان پاشا (ویولن)،یاشار خسروی (ساکسیفون) ، مسعود همایونی ( گیتار الکتریک) ، بابک ریاحی پور (گیتار بیس) ، انوشیروان تقوی(کیبورد و بک وکال) اعضای ارکستر بابک جهانبخش را به رهبری رضا تاجبخش نوازنده کیبورد و پیانو تشکیل می‌دادند

همچنین در این کنسرت برای اولین بار گروه ارکستر «زینکو» به سرپرستی علیرضا طباکحی جهانبخش را همراهی کردند.

بابک جهانبخش در سالن میلاد به روی صحنه رفت
کنسرت بابک جهانبخش به دلیل استقبال هواداران در تاریخ 9 شهریور ماه در سالن میلاد تمدید شد و علاقمندان برای تهیه بلیط های این کنسرت میتوانند با مراجعه به سامانه اکسیر کنسرت به نشانی Exirconcert.com نسبت به تهیه بلیط های این اجرا اقدام نمایند.
این کنسرت به همت موسسه فرهنگی هنری اکسیرنوین یه مدیریت و تهیه کنندگی «محمدرضا خانزاده» طی ۴ سانس برگزار شد.

دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به