جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

فیلم سینمایی اصغر فرهادی

ستاره هالیوودی در جدیدترین فیلم اصغر فرهادی

اصغر فرهادی کارگردان خوش سابقه سینمای ایران و جهان که توانست با کارگردانی فیلم های «جدایی نادر از سیمین» و «فروشنده» دو اسکار را در پرونده هنری خود به ثبت برساند از نام جدیدترین اثر خود رونمایی کرد.

به گزارش واریته، اصغر فرهادی کارگردان با سابقه کشورمان از نام جدیدترین اثرش به نام  Tados Lo Saben (همه می‌دانند) رونمایی کرد.

این فیلم یک درام خانوادگی و یک نمایش روانشناسانه است که در جریان این فیلم دزدیده شدن یک دختربچه باعث برملا شدن رازهای مگوی یک خانواده می‌شود.

پنه لوپه کروز و خاویر باردم

Tados Lo Saben پروژه سینمایی به زبان اسپانیایی است و بازیگران اصلی آن پنه لوپه کروز و خاویر باردم خواهند بود، همچنین خوزه لوییس الکین، فیلمبردار مطرح اسپانیایی که در هفتادمین جشنواره لوکارنو از وی به صورت ویژه تجلیل شد قرار است تصویربرداری این پروژه را بر عهده داشته باشد.

چندی پیش باردم درباره پیشنهاد فرهادی برای بازی در فیلم Tados Lo Saben گفت: «اول به پنه‌لوپه پیشنهاد داد و هر دوی ما گرفتار اوهام و خیالاتی شده بودیم. دو هفته بعد به من پیشنهاد داد. اصغر فرهادی طی کار عناصر را با یکدیگر ترکیب می‌کند. او در طول کار فیلمنامه را بازنویسی می‌کند. برای یک بازیگر همکاری با این مرد دیوانه‌کننده است.»

خاویر آنگل اِنسیناس باردِم (Javier Ángel Encinas Bardem) زاده ۱ مارس ۱۹۶۹ در لاس پالماس جزایر قناری از برندگان جایزه اسکار و یکی از موفق‌ترین بازیگران غیرآمریکایی دهه اخیر است.

Download Premium WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
Free Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
online free course

منبع: اختصاصی واریته

ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به