جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
کنسرت محمدرضا گلزار تهران

اولین کنسرت امیرعباس گلاب در سالن میلاد برگزار شد

امیر عباس گلاب خواننده جوان و پرطرفدار کشورمان بالاخره پس از سال‌ها برای اولین بار روی صحنه رفت و طی چهار سانس آثار خاطره انگیزش را در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی اجرا کرد.

امیرعباس گلاب در روزهای نهم و دهم مرداد همراه با گروه ارکستری متشکل از «آرین قیطاسی»، «میلاد جوزی»، «بهرنگ معتمدی»، «عرفان قوی قلب»، «امین محمدی»، «پیمان جوینده»، «سهراب رمضان‌زاده»، «فرزاد رضایی»، «عرفان پاشا»، «سعید شمس»، «امیر محمدی» و  رهبری ارکستر «مهیار رضوان» به روی صحنه رفت.

عکس کنسرت امیرعباس گلاب

«تو از کجا پیدات شد»،«دیوونه»،«ازدواج»،«خدایا کجایی»،«زیبای لعنتی»،«هوس کردم»،«بخشش»،«غم هامو»،«دلخوشی»،«قبل از تو»،«ستایش»،«بانو جان»،«عشق تو»،«فقط برو» و قطعه « بریم دریا» قطعاتی بودند که در این کنسرت به زیبابی با همراهی مخاطبان اجرا شدند.

امیر عباس گلاب در اولین سال‌های فعالیت حرفه‌ای خود به شکل غیررسمی کار می‌کرد اما در سال ۸۹ و با تیتراژ سریال «ستایش» توانست به قاب رنگی تلویزیون راه پیدا کند و در ادامه فعالیت‌هایش فراز و فرودهای زیادی داشت و سرانجام توانست شب گذشته اولین اجرا زنده خود را داشته باشد، گفته می‌شود به زودی قرار است تور کنسرت‌های امیرعباس گلاب در شهرهای مختلف ایران برگزار شود که اولین مقصد امیرعباس گلاب شهر بندرعباس خواهد بود.

عکس کنسرت امیرعباس گلاب

بابک جهانبخش، علیرضا آذر، اشوان،رضا تاجبخش،سینا بهمنش، سیامک عباسی،کیان دارات،امین قباد و چندی دیگر از هنرمندان مهمانان ویژه 4 سانس کنسرت امیرعباس گلاب بودند. همچنین پدر و مادر امیرعباس گلاب نیز در این کنسرت حضور داشته و گلاب از آن‌ها تقدیر به عمل آورد.

این کنسرت طی 4 سانس به همت موسسه فرهنگی هنری اکسیرنوین قرن به مدیریت محمدرضا خانزاده برگزار شد.

دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
اشتراک
اعلام کردن به
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
خواندن همه نظرات