جدید ترین عناوین خبری امروز
واریته

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

سریال هیولا سریال سالهای دور از خانه
تبلیغات
گردشگری در ایران

رشد قابل توجه گردشگران سوییسی به ایران

امسال نسبت به ۶ ماهه اول سال گذشته ورود گردشگران سوییسی به ایران افزایش قابل توجهی داشته و به بیش از۴۰ درصد افزایش یافته است .

«علی بافرنعمتی» مدیر کل بازاریابی و تبلیغات گردشگری سازمان میراث فرهنگی در حاشیه روز های آخر نمایشگاه بین المللی گردشگری با همتای خود در هیئت سوییسی دیدار کرد و ضمن اعلام خبر افزایش ۴۰ درصدی گردشگران سوییس به ایران افزود که همکاری های مشترک در زمینه تبادل کارآموزی،تحصیل دانشجویان ، اشتغال زایی ،توسعه مراکز پذیرایی و اقامتی باید مستمر و مفید باشد.

نعمتی افزود :«سوییس می‌تواند با اعطای بورسیه‌هایی به دانشجویان ایرانی یا با فراهم کردن زمینه آموزش ضمن‌خدمت و کاربردی برای گروهی از شاغلان و مدیران مربوط، گام مثبتی برای تبادل و انتقال تجارب در این امر بردارد.»

مدیر کل بازاریابی و تبلیغات گردشگری سازمان میراث فرهنگی همچنین از آمادگی ایران برای برگزاری تور آشناسازی خبرنگاران و تورگردانان موثر سوییسی برای بازدید از ایران و تنوع گردشگری کشور خبر داد.

مدیر بخش بازارهای نوظهور سازمان گردشگری سوییس هم با تاکید بر افزایش تعداد گردشگران سوییسی در ایران گفت که استقرار صدور ویزای بدو ورود و بهبود چهره بین‌المللی ایران در سه سال اخیر در این رویداد موثر و بی نظیر بوده است.

فدریکو سوماروگا ضمن اعلام آمادگی برای انتقال تجارب گردشگری به ایران در زمینه بازاریابی افزود که ما به شما می‌آموزیم که سوییس شما را چگونه می‌بیند و چگونه باید دیده شوید تا ایران را به‌عنوان مقصد سفرها انتخاب کنند.

بیشتر بخوانید
ایران در 20 نمایشگاه گردشگری خارجی در سال جاری شرکت خواهد کرد

 

دسته ها:
برچسب ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به