جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
سریال قورباغه ویکی پدیا و اطلاعات کامل

تولید سریال قورباغه و نمایش خانگی آقازاده از سر گرفته میشود

نمایش خانگی آقازاده و سریال قورباغه که فیلمبرداری آن ها با شیوع کرونا در کشور توقیف شده بود پس از بهبود وضعیت در کشور قرار است به زودی تولید این سریال ها از سرگرفته و در نمایش خانگی منتشر شود. مهدی طباطبایی‌نژاد معاون نظارت سازمان سینمایی در گفتگو با هفت صبح از تهیه یک پیش‌نویس بهداشتی برای از سرگیری تولیداتی خبر داد که با گذشت هفتاد درصد فیلمبرداری در دوران کرونا متوقف شده‌اند.

سازمان سینمایی اعلام کرد امروز با سریال‌های متوقف شده جلسه داریم تا به یک پروتکل اجرایی که مبتنی بر مصوبه ستاد ملی کرونا باشد برسیم، از جمله موارد این پیش‌نویس حضور پزشک سر صحنه، ضدعفونی کردن تجهیزات، پرهیز از مسایلی که اضطرار ندارد، گرفتن تست کرونا در صورت نیاز و یا تب سنجی مداوم، انجام کار با فاصله‌گذاری ایمن و تغییر فیلمنامه برای اینکه بشود تا حد امکان سکانس‌ها در فضای بسته گرفته شود و همچنین ضدعفونی سرویس ایاب و ذهب و پذیرایی هاست.

معاون نظارت وارزشیابی سازمان سینمایی اولویت تولید را با سریال‌ها و فیلم‌های متوقف شده از جمله قورباغه و نمایش خانگی آقازاده دانست و اعلام کرد با تهیه این پیش نویس و درصورت کسب مجوز آن از ستاد ملی مبارزه با کرونا فیلمبرداری تولیدات بر مبنای آن آغاز می‌شود و تهیه‌کننده باید برای فراهم آوردن این شرایط تعهد بدهد.

پیش از این سینا مهراد و نوید محمدزاده در پست های جداگانه ای از تهیه کنندگان دو سریال قورباغه و نمایش خانگی آقازاده تقدیر کرده بودند که قسمت های پایانی این سریال ها را به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل کرده بودند تا از مشکلات احتمالی در امان بمانند.

تماشای انلاین سریال قورباغه و آقازاده از طریق سامانه واریته قابل دسترس خواهد بود تا علاقمندان بتوانند این مجموعه های پرمخاطب را تماشا کنند.

دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
اشتراک
اعلام کردن به
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
خواندن همه نظرات