جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
نسخه قاچاق و غیرقانونی فیلم سرخ پوست نوید محمدزاده

دانلود غیرقانونی فیلم سینمایی سرخپوست رایگان مجاز نیست

نیما جاویدی در واکنش به قاچاق فیلم سینمایی سرخپوست نوشت: نگذاریم بالارفتن از دیوار سینما عادی شود!

این روزها اگر پیگیر اخبار دنیای سینمای ایران باشید حتما در جریان قاچاق دانلود فیلم رستاخیز بدون سانسور و به صورت غیرقانونی هستید، سرخ پوست نیز یکی دیگر از اثر های سینمایی است که این روزها با این مشکل دست و پنجه نرم میکند.

نیما جاویدی کارگردان این اثر نوشت «صفحات مجازی پر شده از نسخه ی غیر قانونی و بی کیفیت فیلم سرخپوست که از روی پرده برداشته شده است. متاسفانه برخورد با سارقین و قاچاقچیان فیلمهای سینمایی در فضای مجازی به هیچ وجه قاطعانه و جدی نیست و دزدان با وقاحت و خیال راحت حالا دیگر فیلم ها را از روی پرده سینما!!!

فیلم سرخپوست را می دزدند و انگار نه انگار! نگذاریم این دزدی و بالا رفتن از دیوار سینما تبدیل به امری عادی شود. باور کنید کار به جایی رسیده که بیم تجری می رود و امنیت و آرامش صاحبان فیلمها مختل شده است.

به نمایندگی از طرف بیش از یکصد نفر از عوامل و دست اندرکاران فیلم سینمایی سرخ پوست که ماحصل تلاش شبانه روزی شان در روز روشن به یغما رفته از متولیان محترم برقراری امنیت در این حوزه می خواهم یک بار برای همیشه با برخورد قاطع و سریع خود ضمن برقراری آرامش به این اوضاع خاتمه دهند که دیگر دزدان مال مردم جرات نکنند چنین بی پروا و گستاخانه در روز روشن اموالمان را به تاراج ببرند.

در ادامه اطمینان دارم مخاطبان فهیم فیلمهای سینمای ایران حتی اگر فرصت دیدن این فیلم بر روی پرده ی سینما را پیدا نکرده باشند به احترام خودشان هم که شده حاضر به دیدن نسخه ی بی کیفیت و پرده ای فیلم نخواهند شد. نسخه با کیفیت فیلم برای مخاطبین عزیز به زودی در شبکه نمایش خانگی عرضه خواهد شد.»

پیش از فیلم سرخپوست چند اثر دیگر مانند دانلود فیلم رحمان 1400  و چند فیلم دیگر گریبان گیر این مشکل شده بودند اما معاونت سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی عوامل این فیلم ها را مقصر انتشار آن ها در پخش غیرقانونی می دانستند.

دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
اشتراک
اعلام کردن به
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
خواندن همه نظرات