جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
دانلود قانونی آشغال های دوست داشتنی شهاب حسینی و هدیه تهرانی

فیلم آشغال های دوست داشتنی

یکی از فیلم های پر حاشیه جشنواره فیلم فجر پس از 6 سال اکران و حالا در شبکه نمایش خانگی توزیع شد. فیلم آشغال های دوست داشتنی یکی از جذاب ترین ساخته های محسن امیر یوسفی کارگردان دو فیلم آشتکار و خواب تلخ در سال 1391 ساخته شد اما به دلیل حواشی سیاسی در آن زمان موفق به دریافت مجوز اکران نشد. این فیلم دوست داشتنی این روزها و بعد از گذشت 6 سال بالاخره مجوز گرفته و این روزها و پس از اتمام اکران عمومی در قاب نمایش خانگی به نمایش درآمده است. اگر دوست دارید در مورد این فیلم و حواشی جذاب آن اطلاعات بیشتری کسب کنید، پیشنهاد می کنم در ادامه همراه با واریته باشید.

عوامل و بازیگران فیلم آشغال های دوست داشتنی چه کسانی هستند؟

بدون شک انتخاب بازیگران این فیلم سینمایی مهم ترین نقطه قوت آن است چرا که امیر یوسفی بادعوت از هنرمندان محبوبی از جمبله اکبر عبدی، شهاب حسینی و هدیه تهرانی بازیگر محبوب فیلم سینمایی بدون تاریخ بدون امضا، توانسته گروه بازیگران خود را به بهترین شکل ممکن بچیند. در ادامه به بررسی بازیگران اصلی این فیلم خواهیم پرداخت.

  • شیرین یزدان بخش
  • حبیب رضایی
  • هدیه تهرانی
  • نگار جواهریان
  • اکبر عبدی
  • صابر ابر
  • شهاب حسینی

در مورد سایر عوامل هنرمند این سریال بهتر است این نکته را بدانیدی که محسن امیر یوسفی بارمسئولیت تهیه کنندگی و حتی نویسندگی این فیلم را خود به تنهایی به دوش کشیده است البته شاید همین 3 نقشه بودن موجب بروز موفقیت این فیلم جذاب شده باشد.

دانلود فیلم آشغالهای دوست داشتنی حلال

تورج اصلانی یکی از بهترین فیلم برداران سینما که هنرنمایی او را در فیلم هایی تازه ای از جمله درخونگاه و بغض تماشا کرده ایم در فیلم آشغال های دوست داشتنی دوربین به عنوان فیلم بردار حضور دارد.

همچنین مصطفی خرقه پوش، تدوین گر ماهری که اخیرا با جاده قدیم در جشنواره فیلم فجر حضور داشته، تدوین این فیلم را به عهده داشته است.

داستان فیلم آشغالهای دوست داشتنی چیست؟

داستان فیلم آشغال های دوست داشتنی روایتی از اتفاقات سیاسی سال 1388 است. در این فیلم گروهی از معترضین سیاسی برای فرار از دست نیروهای امنیتی به خانه پیرزنی پناه می آورند که با دخترخاله میانسالش تنها زندگی می کند. معترضین پس از اینکه آب ها از آسیاب افتاد خانه پپرزن را ترک می کنند اما در حین خروج از خانه متوجه وجود علامتی روی در خانه می شوند.

دانلود فیلم آشغال های دوست داشتنی

معترضین به پیرزن هشدار می دهند که احتمالا تا روزهای آینده نیروهای امنیتی به خانه او خواهند آمد و به این شکل به پیرزن هشدار می دهند تا اگر چیز مشکوکی در خانه دارد سریعا آن را از بین ببرد.

در خانه پیرزن 4 عکس از 4 مرد وجود دارد که هر کدام لباس های متفاوتی پوشیده اند. عکس اول شوهر مرحوم زن (اکبر عبدی) را نشان می دهد که یکی از فعالان کودتای 28 مرداد بوده. عکس دوم تصویر پسر بزرگ پیرزن (صابر ابر) است که در جریان جنگ ایران و عراق به شهادت رسیده. عکس سوم متعلق به برادرش است که به عنوان یکی از نیروهای کمونیستی اعدام شده و عکس چهارم تصویر پسر کوچکش حبیب رضایی بازیگر فیلم سینمایی بمب یک عاشقانه است که در دانشگاه های خارج از ایران مشغول تحصیل است.

سیر کلی داستان به خیال پردازی و صحبت های پیرزن ونیروهای امنیتی در یک شب تا صبح اتفاق می افتد چرا که پیرزن خیال می کند ماموران فردا به سراغش می آیند.

استقبال سینمایی آشغال های دوست داشتنی در زمان اکران

فیلم آشغال های دوست داشتنی به دلیل حواشی پیش آمده در خصوص عدم دریافت مجوز به موقع، در زمان اکران با استقبال زیادی از سمت مخاطبان قرار گرفت و توانست نزدیک به 4میلیاد فروش در گیشه داشته باشد. این فیلم اجتماعی این روزها وارد شبکه نمایش خانگی شده و قرار است رکورد بازدید را در شبکه نمایش خانگی بزند.

اکبر عبدی در نمایی از فیلم سینمایی آشغال دوست داشتنی

فیلم آشغالهای دوست داشتنی چند دقیقه است؟

داستان آشغال های دوست داشتنی با وجود سانسورها و اصلاحاتی که در زمان اخذ مجوز برایش پیش آمد در 88 دقیقه خلاصه شد. عده ای بر این عقیده اند که تعداد دقیقه های این فیلم هم مناسبتی با جریان 88 دارد اما منتقدان این مسئله را تنها یک اتفاق می دانند.

دلیل مجوز نگرفتن فیلم آشغال های دوست داشتنی چیست؟

دلیل مجوز نگرفتن این فیلم در زمان دولت احمدی نژاد مسائل سیاسی آن زمان و نزدیک بودن به جریانات 88 تلقی شده اما کارگردان این فیلم در دولت اول روحانی هم نسبت به اخذ مجوز تلاش های بسیاری کرد تا اینکه بالاخره در سال 1397 طلسم مجوز آشغال های دوست داشتنی شکسته شد و این فیلم روی پرده سینما به اکران درآمد.

محسن امیر یوسفی کارگردان فیلم سینمایی آشغال دوست داشتنی

همین حالا فیلم آشغال های دوست داشتنی را از واریته دانلود کنید

شما می توانید برای دانلود فیلم آشغالهای دوست داشتنی حلال و قانونی از طریق همین وبسایت اقدام کنید و این فیلم را با بهترین کیفیت تماشا کنید. در نظر داشته باشید که تیم پشتیبانی واریته در صورت بروز هر گونه مشکل در حین دانلود و پرداختت هزینه همراه شما خواهند بود تا بدون هیچ مشکلی فرایند دانلود با لینک مستقیم برای شماا صورت پذیرد.

شهاب حسینی در فیلم سینمایی آشغال دوست داشتنی

بعد از تماشای سینمایی آشغال های دوست داشتنی چه فیلمی را ببینیم؟

حالا که یکی از جذاب ترین فیلم های سینمایی این روزها را تماشا کردید پیشنهاد می کنم برای پر کردن اوقات فراعت خود نگاهی به لیست بهترین سریال های نمایش خانگی بزنید تا مطابق با سلیقه خود بتوانید جذاب ترین سریال را دنبال کنید.

 

 

 

شماره تماس پشتیبانی فیلم – لطفا در صورت وجود مشکل در دانلود با پشتیبانی تماس حاصل بفرمایید.

شماره پشتیبانی: 02126290305

آدرس تلگرام پشتیبانی: https://t.me/srmweb

آدرس ایمیل: upera.co@gmail.com

 

ورود به سایت دیدگاه ها 0
اشتراک
اعلام کردن به
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
خواندن همه نظرات