جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
عکس منوچهر هادی کارگردان فیلم رحمان 1400

انتقاد تند منوچهر هادی از انتشار فیلم رحمان ۱۴۰۰

منوچهر هادی کارگردان «رحمان ۱۴۰۰» چند روزی است نسخه قاچاق فیلمش وارد بازار شده و این حواشی باعث انتقاد تند منوچهر هادی از رئیس سازمان سینمایی شد.

کارگردان فیلم رحمان 1400 نوشت: آقای حسین انتظامی معاونت فعلی سینما شما به شدت محافظه کار هستین. بعد از توقیف رحمان 1400 و اکنون بعد از قاچاق نسخه بدون سانسور آن نه تنها من و تهیه کننده فیلم رو حضوری در دفترتون نپذیرفتید بلکه جواب تماس‌ها و پاسخ پیامک های مارا هم ندادین. مگر شما معاونت وزارتخانه دیگری هستید مثلا وزارت نفت یا وزارت خارجه یا… شاید هم ما برای وزارتخانه دیگری فیلم ساختیم و مجوز از جایی غیر از ارشاد گرفتیم؟

آقای حسین انتظامی شما مدیر سینمایی هستین و من و جناب سرتیپی سینماگر مگر شما مراجعه کننده دیگری هم غیراز ما دارین؟ دقیقا وظیفه شما چیست؟ شنیدم به زیر دستانتان گفتید فعلا صلاح نیست نسخه اصلاح شده شورا توزیع شود. دلیلش چیست؟ قطعا دوره مدیریت شما به زودی تمام خواهد شد ولی من باز هم فیلم خواهم ساخت همانطور که مدیران لایق و نالایق قبلی رفتند و من و همکاران شریفم همچنان هستیم.
دانلود فیلم رحمان 1400
کمی منصف باشید و جسور، شهامت داشته باشید و پاسخگو مگر توصیه رهبر معظم انقلاب به مسئولین این نیست که پاسخگو باشین؟ چرا پاسخگو نیستین آقای انتظامی؟ بیش از صدبار تماس و پیامک دادیم و طلب حقمان را کردیم. نسخه فیلم ما قاچاق شده و شما در اتاقتان نشستین و پاسخ مارا نمیدهید، گذاشتین چند وقت بگذره و سرمایه بخش خصوصی که از بین رفت بعد مجوز بدهید.

آقای انتظامی من به سهم خودم شمارا نمی بخشم و به خدا واگذار میکنم فقط به خاطر اینکه با من و تهیه کننده فیلم رحمان 1400 مثل غریبه ها رفتار کردین و مارا در این اتفاق مهم سینمایی سال تنها گذاشتین، من و جناب سرتیپی همچنان به خاطر عدم حمایت شما به دادسرا احضار می‌شویم و در حال حاضر با وثیقه آزاد هستیم. خبر دارین؟ بخاطر فیلمی که مجوز ساخت داشته و مجوز نمایش؟

نسخه نمایش خانگی توسط شورا دیده شده و تمام اصلاحات شورا انجام شده و شخص شما مانع توزیع آن شدید که مبادا توزیع شود و شما زیر سوال بروید.

شمارا به خدای بزرگ می‌سپارم و همچنان درخواست میکنیم به داد فیلم و سرمایه ما و سینما برسید.

دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
اشتراک
اعلام کردن به
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
خواندن همه نظرات