جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
پر فروش ترین و مشهور ترین بازیگر مرد سینمای ایران چه کسی است

پرفروش ترین بازیگر مرد سینما ایران را بشناسید

دیگر دو سه سالی می شود که نام جواد عزتی به عنوان پرفروش ترین بازیگر مرد سینما ایران و بازیگر یک فیلم سینمایی، تضمینی بر پرفروش آن شده است. از «آینه بغل» «اکسیدان» و «ماجرای نیمروز» تا «فیلم سینمایی هزارپا» و «لاتاری» امسال هم که در شش ماه اول دو فیلم داشت که مجموع فروش آن بالای ۲۰ میلیارد تومان است.

«چهارانگشت» سومین همکاری جواد عزتی و حامد محمدی نوروز امسال در سینماهای کشور روی پرده رفت. همچون«اکسیدان» فیلم قبلی این کارگردان عزتی و امیر جعفری نقش های اصلی فیلم چهارانگشت بازی می کردند. این کمدی در زمان اکران مورد توجه تماشاگران قرارگرفت و بیش از ۱۰ میلیارد تومان فروخت.

همچون قسمت اول جواد عزتی در «رد خون» نقش یک مامور امنیتی دهه شصت ایران را بازی می کند او که گریمش شباهت زیادی به یکی از معروف ترین ماموران امنیتی بعد از انقلاب دارد، در این قسمت هم به مقابله با نیروهای مجاهدین خلق می پردازد.

فیلم جدید مهدویان برای اولین بار در جشنواره فجر سال گذشته به نمایش درآمد و سه سیمرغ بلورین دریافت کرد. پیش بینی می شود «رد خون» همچون قسمت اول آن با استقبال مخاطبان روبرو شود و به یکی دیگر از فیلم های موفق غیر کمدی امسال تبدیل شود.

رستوران ترنج میرداماد متعلق به پرفروش ترین بازیگر سینمای ایران جواد عزتی است

فیلم بعدی عزتی در شش ماه اول امسال «ما همه با هستیم» بود. او یکی از نقش های این فیلم پربازیگر و پر کاراکتر را ایفا می کرد و در تبلیغات فیلم کمال تبریزی حضور قابل ملاحظه ای داشت.
فیلم ما همه با هم هستیم در پایان اکرانش توانست بیش از ده میلیارد تومان فروش کند و جزو فیلم های پرمخاطب بهار و تابستان امسال لقب گیرد، اما این پایان کار جواد عزتی در اکران ۹۸ نیست.

از هفته گذشته دو فیلم ماجرای نیمروز 2 رد خون و «پیلوت» با بازی جواد عزتی روی پرده رفته است. برخلاف شش ماه اول سال که عزتی دو فیلم کمدی که از بهترین فیلم های کمدی ایرانی به شمار می روند، با دو فیلم غیر کمدی شش ماه دوم سال را آغاز کرده است، دیگر فیلم او «پیلوت» ابراهیم ابراهیمیان است. این فیلم چندی پیش در نمایش محدودی که برای منتقدان داشت، مورد توجه آنها قرار گرفت و پیش بینی می شود جزو فیلم های موفق جدی امسال باشد.

عزتی نشان داده هم در اجرای نقش های متفاوت و هم در کشاندن مردم به سالن های سینمای تبحر دارد و به این روزها تبدیل به یکی از اولین انتخاب های کارگردانان و تهیه کنندگان سینما شده است.

نظر شما در رابطه با هنرنمایی جواد عزتی چیست؟ به نظر شما چه دلایلی باعث تبدیل شدن جواد عزتی به پرفروش ترین بازیگر مرد سینما ایران شده است؟

دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
اشتراک
اعلام کردن به
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
خواندن همه نظرات