جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
عکس پسر پرویز پرستویی در سریال هم گناه

اولین بازی پسر پرویز پرستویی در سریال هم گناه

نخستین تجربه بازیگری پسر پرویز پرستویی در سریال هم گناه کلید خورد.

بهروز پرستویی فرزند پرویز پرستویی است که حالا با ایفای نقش در کاراکتر جوانی پدر آن را پشت سر می‌گذارد، هم گناه اولین تجربه مصطفی کیایی در شبکه نمایش خانگی است که با سرمایه گذاری فیلیمو تولید خواهد شد.

همچنین علاوه بر ایفای نقش بهروز پرستویی در کاراکتر جوانی‌های پدر، درنا مدنی فرزند رویا تیموریان نیز در نقش جوانی‌های مادر در این پروژه مقابل دوربین قرار گرفته است.

پس از انتشار اخبار پیرامون بازیگر شدن بهروز، پرویز پرستویی در اینستاگرام خود واکنش نشان داد و گفت:«امروز در دنیای مجازی اخبار بازی پسرم (بهروز پرستویی) در سریال هم گناه ، به کارگردانی آقای مصطفی کیایی عزیز بحث داغی را به وجود آورده از ظهر تا الان داشتم کامنت ها و اخبارهای مربوط به این موضوع رو میخوندم. مثلا: چقدر پدر و پسر به هم شبیه اند. پسر بهتر پدره چقدر جالبه برام جالب بود و برای اینکه خدای ناکرده سوء تفاهم پیش نیاد و سوء تعبیر نشه، تنها کسی که پست نگذاشت خودم بودم اما از اونجایی که متاسفانه بعضا،عزیزانی با دقت پست هارو نمی خوانند، به کامنت هایی برخوردم که: بله دیگه ،حالا این کار چه تفاوتی با آقایان و آقازاده ها داره؟ این همه تحصیل کرده هنر داریم ،هنوز این فرصت ها براشون پیش نیامده. پرستویی چون خودش تواین کاره پسرش هم آورده. پرستویی پس چرا آقازاده هارو شماتت می‌کنه؟
البته آقای مصطفی کیایی در پستی که گذاشتن توضیح دادن علت حضور فرزند من در این مجموعه فقط به خاطر شباهت‌اش به منه ،مثل درنا مدنی که جوانی رویا تیموریان عزیز رو بازی می‌کنه. ناگفته نماند، بهروز پرستویی در فیلم آژانس شیشه ای هم بخاطر شباهت اش پسر کوچک من و بازی می‌کرد و همچنین بهروز پرستویی و دخترم هرود در سریال پهلوانان نمی میرند ساخته آقای حسن فتحی عزیز که تهیه کننده آن، دوست عزیزم آقای محمد بیک زاده بود و لنگ دو کودک بودند وخواستم کارشان لنگ نماند،در سه اپیزود بازی کرده بودند.

بنده اگر می‌خواستم در دنیای بازیگری باشند می‌تونستم کلی حمایتشون کنم ،حالا یا موفق ویا ناموفق،مثل خیلی از عزیزانی که هیچ نسبتی با من نداشتند ودر عالم هنر حمایتشون کردم و از خود من هم پرکارتر هستند. اصلا قصد گذاشتن این پست و نداشتم،ولی احساس کردم خیلی ها اذیت شدند و نسبت هایی دادند ،خواستم بگم نگران نباشید، بهروز پرستویی زندگی خودش و داره و دغدعه اش بازیگری نبوده و اگر هم دلش بخواد در این عالم هنر باشه، من هیچ نقشی نخواهم داشت ،چرا که دنیای بازیگری خیلی بیرحم تر از این حرفهاست، بلد باشی میمونی وگرنه با مغز به زمینت خواهد زد. بهترین هارو براتون آرزو می‌کنم و کل گروه در مجموعه همگناه تلاش میکنیم میهمانان خوبی برای خانه هایتان باشیم.»

دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
اشتراک
اعلام کردن به
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
خواندن همه نظرات