جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
نقد و بررسی سریال هیولا

هیولا بهترین سریال نمایش خانگی شد

با گذشت نزدیک به ۲۴ ساعت از اعلام نظر سنجی که در آن از مردم پرسیده شده بود بهترین سریال نمایش خانگی پس از مجموعه «شهرزاد» را انتخاب کنند، بهترین سریال شبکه نمایش خانگی سال 97-98 انتخاب شد.

به گزارش واریته به نقل از فیلم نیوز، پس از اعلام نظرسنجی کاربران با اختلاف زیاد سریال هیولا را به عنوان بهترین سریال یک سال و نیم گذشته برگزیدند، پس از «هیولا»، سریال های «عاشقانه» و «نهنگ آبی» بیشتر رای را در این نظر سنجی که نزدیک به ۵ هزار نفر در آن شرکت کردند، بدست آوردند.

پس از موفقیت سریال «شهرزاد» اقبال مردم به شبکه نمایش خانگی بیش‌ از گذشته شد و سینماگران به تولید این مجموعه‌ها بیشتر روی آوردند.
سریال عاشقانه، «ساخت ایران ۲»، «ممنوعه»، «گلشیفته»، سریال نهنگ آبی، «سال‌های دور از خانه»، «هیولا» و… سریال‌هایی بودند که پس از «شهرزاد» در شبکه نمایش خانگی توزیع شدند.

هیولا مجموعه‌ای نمایشی به کارگردانی مهران مدیری، تهیه‌کنندگی سید مصطفی احمدی و مهران مدیری و نویسندگی امیر برادران است. طراح و سرپرست فیلمنامه این سریال، پیمان قاسم‌خانی است.

هیولا بهترین سریال نمایش خانگی

فیلم‌برداری این مجموعه از ۱۷ آذر ۱۳۹۷ آغاز گردید پخش این سریال از تاریخ ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ به صورت هفتگی (دوشنبه‌ها) از طریق مراکز عرضه فیلم سراسر ایران انجام می‌شود، تاکنون حدود 1 قسمت از این سریال منتشر و طی هفته های آینده 3 قسمت باقی مانده از آن منتشر خواهد شد.

سریال هیولا درباره هوشنگ معلم ساده و با شرافتی که به زندگی خود قانع است و چشم‌داشت زیادی به مال دنیا ندارد، اما ناخواسته در مسیری قرار می‌گیرد که زندگی اش تغییر می‌کند و وارد جریان اختلاس و کلاهبرداری می‌شود. او به شکل غیرمنتظره‌ای صاحب مال و منال و ثروت بادآورده‌ای شده و از شخصیت قبلی خود فاصله می‌گیرد. داستان در چند دوره زمانی از قاجار تا به امروز روایت می‌شود.

موضوع سریال هیولا درباره خانواده‌ای است که از زمان احمدشاه تا حالا می‌خواهند شریف باشند و شریف بمانند. درست مثل نام خانوادگی شان و اسم کوچه ای که در آن زندگی می‌کنند: «شرافت».

اما انگار شریف ماندن این روزها خیلی سخت شده‌است. نه تنها به‌دلیل مشکلات اقتصادی، بلکه به‌دلیل پیدا شدن نسل جدیدی از شرافت که از پدر به جای شریف بودن، آسایش و رفاه می‌خواهند.

البته در سال 99 قرار است با انتشار سریال فصل دوم عاشقانه گیسو، سریال قورباغه هومن سیدی، سریال آقازاده و چند اثر دیگر شاهد نمایش خانگی پربارتری باشیم.

ورود به سایت دیدگاه ها 0
اشتراک
اعلام کردن به
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
خواندن همه نظرات