جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
مرادبیگ خسرو شکیبایی

مرادبیگ محبوب ترین کاراکتر خسرو شکیبایی

شخصیت مرادبیگ با بازی زنده یاد خسرو شکیبایی از طرف مخاطبان تلویزیون به عنوان محبوب ترین کاراکتر کارنامه بازیگری این بازیگر فقید انتخاب شد.

به گزارش واریته به نقل از روزنامه هفت صبح؛ برنامه صبحگاهی «سلام صبح بخیر» به بهانه سالروز درگذشت زنده یاد خسرو شکیبایی از مخاطبانش خواست تا در یک نظر سنجی بهترین کاراکتر کارنامه این بازیگر را انتخاب کنند.

در این نظر سنجی کاراکتر «مرادبیگ» در سریال «روزی روزگاری» با ۳۷ درصد آرا در صد قرار گرفت و عنوان محبوب ترین کاراکتر کارنامه خسرو شکیبایی را به خودش اختصاص داد.
شخصیت «رضا صباحی» در سریال « خانه سبز» با ۲۱ درصد رای در رتبه دوم قرار گرفت و کاراکتر « حمید هامون» در فیلم سینمایی «هامون» با ۱۴ درصد رتبه سوم را به خودش اختصاص داد.

«عمو رحیم» در فیلم « اتوبوس شب»، «شهید مدرس» در تله تئاتر «مدرس» و «عادل مشرقی» در فیلم «سالاد فصل» در رتبه چهارم تا ششم قرار گرفتند.

حدود هشت سال قبل هم برنامه سینمایی هفت یک نظر سنجی با همین محتوا برگزار کرد که مخاطبان آن برنامه هم به کاراکتر «مرادبیگ» بیشترین رای را دادند. در نظر سنجی سال ۹۱ برنامه «هفت» ، حمید هامون در رتبه دوم جدول قرار گرفته بود و رضا صباحی خانه سبز سوم شده بود.

داستان سریال روزی روزگاری درباره راهزنی معروف به نام مرادبیگ است که طی نزاعی با گروه راهزن دیگری مجروح شده و توسط خانواده روستایی از مرگ نجات پیدا کرده و طی زندگی با این روستاییان تحولاتی عمیق در زندگی او رخ می‌دهد. رفته رفته در طول داستان متحول و به فردی صالح تبدیل می‌شود. روزی روزگاری در واقع داستان کمال یافتن انسانی است. امرالله احمدجو که خود این شیوه زیست را تجربه کرده، صحنه ها و اکشن ها را بسیار طبیعی طراحی کرده است.

خسرو شکیبایی متولد ۷ فروردین ۱۳۲۳ در تهران بود که در ساعت ۴ صبح جمعه ۲۸ تیرماه ۱۳۸۷ در سن ۶۴ سالگی در اثر بیماری عارضه قلبی و عارضه دیابت در بیمارستان پارسیان تهران درگذشت و در قطعه هنرمندان بهشت زهرا دفن شد.

دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
اشتراک
اعلام کردن به
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
خواندن همه نظرات