جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
دانلود سریال 13 شمالی

دانلود سریال 13 شمالی با کیفیت عالی

دانلود مسابقه 13 شمالی با لینک مستقیم و کیفیت عالی | دانلود سریال سیزده شمالی

این فیلم مسابقه بین دو گروه از بازیگران چهره مرد و زن است که در گروه آقایان کامبیز دیرباز ،محمدرضا هدایتی، امیرحسین آرمان، هادی کاظمی و در گروه خانم ها، سحر قریشی، لیلا اوتادی، سمانه پاکدل و بهاره افشاری حضور دارند. این دو گروه با داوری حمید گودرزی در جنگل های بهشهر و نوشهر به رقابت می‌پردازند. این دو تیم در طی 10 روز با یکدیگر رقابت داشتند و در هر روز یک دور از مسابقات برگزار می شد. تیم بازنده باید برای دور بعد یک نفر را از بین خودشان حذف می کرد تا به همین شکل تیم ها به مرحله نهایی برسند.

این سریال ، مسابقه ای بین دو گروه از بازیگران شناخته شده و محبوب مرد و زن است که در آقایان میتوان به : کامبیز دیرباز ، حمید گودرزی ، امیرحسین آرمان ، هادی کاظمی و محمدرضا هدایتی اشاره کرد و در گروه بانوان : لیلا اوتادی ، سحر قریشی ، سمانه پاکدل و بهاره افشاری حضور دارند.

عدم پخش مسابقه «13 شمالی» به دلیل گرانی دی وی دی

مسابقه «13 شمالی» به دلیل گرانی دی وی دی، شنبه این هفته پخش نخواهد شد.

به نقل از اینستاگرام «13 شمالی»، به دلیل گران شدن قیمت دی وی دی‌ها به 10 هزار تومان در تهران و 8 هزار تومان در شهرستان‌ها و مخالفت مجموعه «13 شمالی» با این قیمت گذاری از طرف صنف، این هفته برای اعلام مخالفت به صورت عملی و ثبات گرفتن قیمت‌ها قسمت پنج این مجموعه پخش نخواهد شد.

شما میتوانید تمامی قسمت های سریال 13 شمالی را از واریته دانلود نمایید.

دانلودسریال 13 شمالی

 

دانلود قسمت 8 سریال 13 شمالی

 

 

 

قسمت هفتم سریال 13 شمالی

 

 

دانلود قسمت ششم 6 مسابقه سیزده 13 شمالی

 

 

 

 

 

 

 

 

ورود به سایت دیدگاه ها 2
اشتراک
اعلام کردن به
guest
2 نظرات
جدید ترین
قدیمی محبوبترین
Inline Feedbacks
خواندن همه نظرات
trackback

[…] رضا جاپلقی، تهیه کننده این سریال، ابهاماتی در مسابقه سریال ۱۳ شمالی برای وزارت ارشاد به وجود آمده که در حال بررسی آن هستند. […]

وحید

واقعا افتضاح و افتضاح و افتضاح, چرا مردم ما باید به این بدبختی بیفتن که بالای فیلم دورهمی بدون هیچ جذابیت و هیجان و خاصیت چندتا بازیگر پول بدن!؟؟