جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
داستان سریال عاشقانه

آیا فصل دوم سریال عاشقانه ساخته می شود ؟

بعد از پایان پخش  فصل اول سریال عاشقانه، خبرهایی درباره ساخت فصل دوم منتشر شد اما منوچهر هادی (کارگردان این سریال) اعلام کرد که ساخت فصل دوم سریال منتفی شده است.

هادی در اینستاگرام خود نوشت: عاشقانه یک فصل بوده و تمام شده. چیز ناتمامی وجود نداره. به دلیل استقبال بی‌سابقه در نمایش خانگی درخواست ادامه کار در فصل دیگری شده که از ابتدا در برنامه کاری من نبوده و من هم قطعا تعهد به پروژه‌های دیگری داشتم و هم اکنون در یکی از آنها به مدت ده ماه مشغولم. بعضی دوستان طلبکارن و معترض که چرا کار رو رها کردی؟ اینطور نیست عزیزانم. هنوز هم تهیه‌کننده فعلی و سرمایه‌گذاران با بنده برای ادامه کار مذاکره جدی منوط به قرارداد مکتوب انجام نداده‌اند. امید که مشکلات تهیه‌کنندگان و سرمایه‌گذاران برطرف بشه و پس از مذاکرات نهایی و قطعی کار شروع بشه.

گیسو در پایان سریال عاشقانه

مهدی گلستانه تهیه کننده «سریال عاشقانه» درباره تولید فصل دوم این سریال گفت: «برای تولید فصل دوم سریال «عاشقانه» صحبت هایی شده است و قرار است اتفاق هایی بیفتد که جزئیات آن در جلسه ای که یک شنبه یا دوشنبه هفته آینده برگزار می شود مشخص خواهد شد.گروهی که ما با هم در ارتباط هستیم اعم از کارگردان، سرمایه گذار و دیگر عوامل قرار نیست امسال اقدامی برای تولید فصل دو داشته باشد. حتی پروانه ساخت فصل دوم سریال نیز صادر نشده است و باید دید ساخت فصل دوم به چه زمانی خواهد افتاد.»

اما منوچهر هادی کارگردان اثر گفته است : 10 پیشنهاد برای ساخت «عاشقانه » دارم ولی ترجیح می‌دهم که آن را کار نکنم و یک قصه دیگر کار کنم ‌و اگر قبول کنم که کار کنم باید فیلمنامه درست در اختیار داشته باشم. همه بازیگرهای «عاشقانه» هم موافق هستند و گفته‌اند من باشم، هستند.

این تهیه کننده در پایان از ساخت یک سریال در تلویزیون و همچنین یک سریال 36 قسمتی در شبکه نمایش خانگی خبر داد و حال باید دید که فصل دوم سریال عاشقانه ساخته خواهد شد یا خیر .

 

فصل دوم سریال عاشقانه به زودی منتشر خواهد شد (به روز رسانی 13 شهریور)

 

فصل دوم سریال عاشقانه

فصل دوم سریال عاشقانه به تازگی موافقت اصولی وزارت ارشاد را برای نگارش دریافت کرده است و قرار است تا چند ماه دیگر وارد پیش تولید شود.

سعید جلیلی نویسنده سریال عاشقانه در اینستاگرام شخصی خود نوشت: سریال عاشقانه به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی هومن کبیری ساخته شد و از نوروز ۹۷ علیرضا کاظمی پور و سعید جلالی نویسندگان این سریال در حال نگارش متن فصل دیگری از سریال هستند.
با اتمام نگارش سریال عوامل سازنده وارد مرحله پیش تولید خواهند شد تا آن را برای زمستان ۹۷ برای تولید در شبکه نمایش خانگی آماده کنند. فصل جدید سریال «عاشقانه» نیز به تهیه کنندگی هومن کبیری و کارگردانی منوچهر هادی ساخته می شود.

پس از انتشار این خبر نیز صفحه رسمی سریال عاشقانه با انتشار پستی خبر از ساخت فصل دوم سریال عاشقانه داد.

 

دسته ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 14
اشتراک
اعلام کردن به
guest
14 نظرات
جدید ترین
قدیمی محبوبترین
Inline Feedbacks
خواندن همه نظرات
‌am

*** ناموصن دومیشم بصازین دیگه

abolfazl

اقا خواهش میکنم فصل ۲ رو بسازید بخدا خیلی فیلمش خوبه ادامش بهتر میشه مخصوصا اگه پکاه با سهیل باهم دوباره ی زندگیه جدیدی شروع کنن خیلی فیلم قشنگ میشه لطفا فصل ۲ رو بسازید چون خیلیا منتظر پخش فصل جدید هستند

ASAL

عالی بود

میلاد

ای بابا جون مادرتون فصل دومشو بدید بیرون دیگه قرار بود ۱۳ شهریور بیاد نیومد چرا پس اقای کارگردا تهیه کننده شما چیکار میکنید بس دیدید یجا دیگه پول خوب میدن رفتید از گافله جا نمونید شما هم ……ناموسا بابا اه

امیر علی

راست میگه تورو خدا فصل دوم رو بدید تورو خدا

trackback

[…] نویسنده سریال عاشقانه در اینستاگرام شخصی خود نوشت: سریال عاشقانه به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی هومن کبیری […]

bahar

مرسی واریته :-*

سعید

کارگردان مذخرف احمق

trackback

[…] هادی پیش از این مجموعه «عاشقانه» را برای شبکه نمایش خانگی ساخته بود و مجموعه تلویزیونی […]

خاک تو سرشون هرچیزی که خوبه ادامه نمیدن میشینن فیلم یوسف پیامبر درس میکنن و ترش و شیرین و حضرت محمد یه چهارتا فیلم درسی ما نداریم

وحید

این فیلم تقریبا تکمیل شد دو ادامه واکنش فقطرفیلمو خراب میکنه چرا ما یه فیلمه خوب و اینقدر دوس داریم ادامش بدیم تا گندش دربیاد؟؟؟؟بهتره فیلمی نظیر اون بسازن نه همون فیلمنامرو ادامش بدن…..

امیر علی

میتونه خیلی خوب از کار در بیاد مثل سریال پایتخت اینقدر خوبه

armin

ههه ایول… گل گفتی.

trackback

[…] هادی پیش از این مجموعه «عاشقانه» را برای شبکه نمایش خانگی ساخته بود و مجموعه تلویزیونی […]